Генеральне консульство Росії у Львові призупинило роботу

Генеральне консульство Росії  у Львові призупинило роботу

Фото: Архів

У консульстві призупинили запис на приймання, там лише видаватимуть готові документи тільки один день на тиждень і впродовж трьох годин.

Генеральне консульство Російської Федерації у Львові призупинило запис на приймання громадян.

Про це повідомляється на сайті дипломатичного представництва РФ.

У Генконсульстві Росії причинами припинення роботи у Львові називають складну епідеміологічну ситуацію, а також тимчасову оптимізацією штату. Також там зазначили, що у консульстві повністю відключений телефонний зв'язок з незалежних від них причини. Тож у разі термінової необхідності рекомендують звертатися до консульського відділу Посольства Росії у Києві.

Про відновлення своєї роботи Генконсульство РФ у Львові обіцяє повідомити окремо. Водночас видавати готові документи (паспорти, довідки про припинення громадянства, про відсутність судимості) будуть щопонеділка з 14:00 до 17:00 години без попереднього запису.

Зазначимо, Генеральні консульства Росії в Одесі та Харкові також припинили приймання громадян.

Нагадаємо, увечері 21 лютого Путін оголосив про визнання "незалежності" так званих "ДНР" та "ЛНР" і звернувся до парламенту РФ, аби той визнав "незалежність" "ДНР" та "ЛНР". Утім у профільному комітеті Держдуми РФ згодом відхрестились від своїх заяв щодо планів визнання "ЛДНР" у межах Луганської та Донецької областей.

У Євросоюзі відреагували на визнання Путіним "ДНР" та "ЛНР" | Новини світу

У Євросоюзі відреагували на визнання Путіним "ДНР" та "ЛНР" | Новини світу

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація