Дім містичних історій: у Львівській області чоловік загинув під час ремонту у власному будинку

Дім містичних історій: у Львівській області чоловік загинув під час ремонту у власному будинку

Вибух був такої сили, що його почуло ледь не все село.

Від вибуху у Львівській області загинув власник будинку: 50-ти річний чоловік саме закінчував ремонт, як раптом щось здетонувало. Коли люди збіглися - весь будинок і гараж були у вогні.

Селяни кажуть - це не перша трагедія, яка сталася на цьому обійсті. Детальніше – у матеріалі ТСН.19:30.

Будинок 50-річного Михайла зайнявся серед білого дня. Сталося усе під навісом між гаражем і будинком. Сусіди кажуть: перед тим, як побачили вогонь - чули потужний вибух.

Володимир живе недалеко, саме він перший подзвонив рятувальникам. Каже: вони приїхали буквально за три хвилини, але через сильний вітер вогонь поширився миттєво, тож гасили господарство майже 5 годин. Рятувальники запросили на допомогу інші сусідні підрозділи.

Момент вибуху зафіксувала камера спостереження, розташована на костелі. Настоятель розповідає: в той час тривало богослужіння, вибух налякав вірян і вони повибігали з храму. Вогнеборці знали - в будинку був господар. Але знайшли його вже неживим.

Спершу була підозра, що вибухнув газовий котел, але фахівці цю версію майже одразу відкинули. Обстежили будинок на наявність газових приладів – вони в неушкодженому стані. Загиблий – місцевий підприємець, торгував побутовою технікою, ймовірно, саме вона його вбила - припускають у поліції. Причиною вибуху могла стати детонація фреону, оскільки в будинку було виявлено дуже багато побутової техніки, а саме холодильників. Іншою версією, на думку слідства, міг стати вибух газового балона.

Селяни розповідають: три роки тому Михайло втратив дружину, вона вчаділа у тому ж будинку, а чоловіка ледь врятували лікарі. У попередніх власників - пригадують місцеві - теж траплялися трагедії. Мовляв тому, що хату у 1960 роках збудували на місці цвинтаря.  Чи відновлювати обійстя - вирішуватимуть дорослі діти загиблого.

Новини України: у Львівській області чоловік загинув під час ремонту у власному будинку

Новини України: у Львівській області чоловік загинув під час ремонту у власному будинку

Нагадаємо, що в Одесі шукають вибухівку у навчальних закладах Київського та Приморського районів. На електронну адресу поліції надіслали лист про те, що заміновані дитсадки. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація