Жінка відсудила компенсацію за пошкоджене авто у Львівської політехніки

Жінка відсудила компенсацію за пошкоджене авто у Львівської політехніки

73 тисячі гривень компенсації за розтрощене авто: Оксана Василик через суд довела, що Львівська політехніка винна в пошкодженні її майна.

Все сталося у серпні 2019 року: у студентському парку університету впало дерево просто на іномарку жінки.

Чи легко добитися правди і грошового відшкодування - у матеріалі ТСН.19:30.

Велетенський клен на іномарці - в такому вигляді знайшла свою машину Оксана Василик. Дерево, яке впало на іномарку жінки, росло у студентському парку політеху. Оксана каже: перед тим кілька разів зверталася до вишу, щоб зрізали аварійні дерева, але марно. 

Після падіння дерева жінка зателефонувала до поліції і до адвоката. Викликала представників навчального закладу і разом з юристом почала збирати документи для суду. В подібних ситуаціях - необхідно детально фіксувати всі пошкодження і збирати якомога більше доказів, каже адвокат потерпілої Іван Мотринець.

Суд присудив Львівській політехніці виплатити потерпілій 73 тисячі гривень (65 тис. за ремонт авто і ще 8 тис. моральної компенсації). В університеті з рішенням не згодні. Проректор університету каже: в їхньому підпорядкуванні майже 4 тисячі насаджень. Пильнують за ними, як можуть. Але цей клен на вигляд був здоровим.

Чи подаватимуть апеляцію - в університеті ще не вирішили. Оксана сподівається, що компенсацію отримає якнайшвидше. Планує купити нове авто, адже у старому навіть після ремонту їздити було небезпечно.

Новини України: жінка відсудила компенсацію за пошкоджене авто у ВНЗ

Новини України: жінка відсудила компенсацію за пошкоджене авто у ВНЗ

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація