"Зґвалтували" на собачій буді: як суд покарав мешканку Львівщини за брехню про сексуальне насильство

"Зґвалтували" на собачій буді: як суд покарав мешканку Львівщини за брехню про сексуальне насильство

Фото: pixabay.com

Жінка за введення суду в оману отримала рік умовного ув'язнення, а підозрювані у зґвалтуванні вимагають до 350 тис. грн відшкодування.

Мешканка Радехова, що на Львівщині, збрехала про своє зґвалтування суду. Жінка заявила, що троє хлопців, застосовуючи фізичну силу, поклали її на собачу будку та зґвалтували.

За те, що жінка дала неправдиві свідчення, Кам’янка-Бузький районний суд визнав її винною і призначив їй три роки тюрми, однак звільнив від відбування покарання, встановивши рік умовного ув'язнення, інформує ZAXID.NET.

У вироку суду, який оприлюднили 21 квітня 2021 року, вказано, що зґвалтування, за словами жінки, начебто трапилось ще у червні 2013 року у Радехові.

Під час слідства потерпіла неодноразово давала свідчення про своє зґвалтування. Однак у 2018 році вона змінила покази та суд виправдав підозрюваних у зґвалтуванні. Тоді жінка заявила, що заяву про зґвалтування написала в стані алкогольного сп'яніння. Вона нібито боялася правоохоронців, які погрожували їй тюрмою, якщо вона відмовиться від своїх показань. У статеві зносини з усіма підсудними вона вступила добровільно.

Під час засідання суду жінка заявила, що шкодує, що збрехала про факт зґвалтування, засуджує свої дії та просила суд її суворо не карати.

Суд визнав її винною в наданні неправдивих показань та введенні в оману суду.

Тим часом двоє підозрюваних у зґвалтуванні зараз судяться, вимагаючи стягнути з держбюджету 300 та 350 тис. грн моральної шкоди. Суди першої інстанції задовольнили їхні позови, одна справа перебуває на розгляді апеляційного суду, інша – у касації.

Нагадаємо, відому акторку, колишню дружину Джонні Деппа Ембер Герд, яка звинуватила його у домашньому насильстві, викрили у брехні.

Новини України: у Раді ухвалили законопроєкт про ув'язнення за брехню в деклараціях

Новини України: у Раді ухвалили законопроєкт про ув'язнення за брехню в деклараціях

Повʼязані теми:

Наступна публікація