З пологового виписали вдову військового з сином, яку на пологи супроводжували львівські копи

З пологового виписали вдову військового з сином, яку на пологи супроводжували львівські копи

З пологового виписали вдову військового з сином, яку на пологи супроводжували львівські копи

Життя малюка тричі було під загрозою.

Втратила на війні чоловіка і від горя ледь не втратила дитини. 19-річна Олена Горошко дізналася про смерть чоловіка-десантника, коли була на 6 місяці вагітності. Відтоді тричі лежала на підтримці, лікарі з усіх сил боролися за збереження вагітності і ось нарешті маму з немовлям виписали з пологового.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

«Він спокійний, як чоловік. Схожий на тата, повністю всі риси його», - каже вдова військовослужбовця Олена Горошко.

На шостому місяці вагітності, коли Олена говорила телефоном з чоловіком-десантником, почула постріл. Про те, що її Іван помер, дружина дізналася за кілька днів і одразу потрапила до лікарні. Рятувати вагітність Оленці довелося тричі - поверталася сюди після прощання з чоловіком і похорону.

А нещодавно Олену везла вже до пологового подруга. Каже, якраз коли у жінки були перейми, застрягли в корку. «Вона кричить з боку. В мене вже звичайно починалася невелика паніка. Якраз дивимося патрульна поліція, я розвертаюся і думаю, як добре», - пригадує волонтерка Олена Живко.

Жінка спочатку сигналила, а далі вибігла з машини і попросила про допомогу, кажуть у поліції. «Основне завдання було максимально дотримуючись правил швидко доставити цю дівчину у перинатальний центр. Вулиці були досить завантажені, дуже добре, що нам давали дорогу, ми дуже класно проїхали, швидко», - пригадує командир роти Патрульної поліції Львівщини Ігор Вдович.

За 8 хвилин породілля вже була у лікарні. Патрульний, сам двічі тато, каже був готовий до будь-якого варіанту розвитку подій. «У випадку необхідності завжди ми готові надати допомогу і навіть прийняти пологи, ми для цього навчалися і ми готові це зробити», - запевняє патрульний.

У лікарні на жінку вже чекали. «Я не знала, що буде, як буде, чи дитина лишилася живою... Бо довго йшли перейми і надзвичайно мало повітря для дитини», - розповідає породілля.

«Було вчасно діагностовано, що жінка погано відчуває рухи плоду і відповідно було ухвалено рішення, що вона має народити шляхом операції кесаревого розтину. Слава Богу, все минуло без ускладнень», - каже  акушер-гінеколог Львівського обласного перинатального центру Остап Прокопів.

Новини України: 19-річна дівчина втратила на війні чоловіка і ледь не лишилась дитини

Новини України: 19-річна дівчина втратила на війні чоловіка і ледь не лишилась дитини

Медики проводжають Олену як рідну, а під пологовим на жінку з сином чекають патрульні-рятівники. «Хочемо подарувати таку машинку патрульну, можливо він колись надумає і стане поліцейським», - кажуть копи.

Крім патрульних, на Олену з Максимкою чекають волонтери і бійці.  Жінка сирота, її Іван теж з дитячого будинку. Мріяли про велику сім’ю, але нині родиною Оленки стали  волонтери та побратими її чоловіка. Вони обіцяють допомогти юній вдові і виростити Максимка таким же гідним та сміливим, як його тато.

Повʼязані теми:

Наступна публікація