Як зупинити спалах COVID-19 в Україні: медик розказав про план дій

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
6537
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як зупинити спалах COVID-19 в Україні: медик розказав про план дій

Фото: Associated Press

Медик зазначив, що єдиним виходом є вакцинація та дотримання карантинних вимог.

Зупинити поширення COVID-19 в Україні можуть вакцинація та дотримання усіх карантинних вимог.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів головний лікар Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Сергій Федоренко.

"Щоб зупинити поширення COVID-19 потрібно дотримуватись тих порад, які дають медики. От ми знаємо, що серйозні протиепідемічні заходи зараз вжиті у Чехії, де виявлена найбільша кількість хворих у Європі. І ми, якщо будемо надзвичайно відповідально ставитись до здоров’я наших рідних, співробітників та і людей на вулиці, то я думаю, що це сприятиме зменшення кількості хворих в Україні", - наголосив головний лікар Львівської інфекційної лікарні.

Сергій Федоренко додав, що він розуміє і тих людей, які бунтують через жорсткий карантин. Відтак, він закликав усіх українців носити маски та регулярно мити руки, а ще не боятися вакцинації.

"Я розумію людей, які виходять на акції проти жорсткого карантину. Бо у них на це є економічні підґрунтя. Значна частина наших людей терплять збитки через те, що не працює малий та середній бізнес, дехто втратив роботу. Але, на жаль, вивчаючи історію людства, ми бачимо, що окрім карантинних заходів ми ніяк не зможемо зупинити пандемію. Бо пандемія – це нехарактерне поширення інфекційної хвороби на території певної країни або земної кулі. І минулого року ВООЗ визначила розповсюдження коронавірусної хвороби пандемією.

А тому вдягаючи маску, миючи руки, користуючись антисептиком, дотримуючись дистанції та інших заходів, кожен із нас зробить вагому частку, щоб обмежити поширення COVID-19 в Україні. Також важливим є щеплення від коронавірусу, оскільки чим більше людей вакцинуються, тим швидше ми поборемо цю недугу", - наголосив Сергій Федоренко.

Нагадаємо, раніше Сергій Федоренко розповів, що COVID-19 "помолодшав". Важкий перебіг коронавірусу дедалі частіше трапляються у молодих людей. 

Коронавірус в Україні: у Житомирській області запроваджують жорсткий карантин

Коронавірус в Україні: у Житомирській області запроваджують жорсткий карантин

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6537
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація