Вривалася до квартири та обзивала "мавпою": у Львові суд покарав українку, яка знущалася з сусідки-іноземки

Вривалася до квартири та обзивала "мавпою": у Львові суд покарав українку, яка знущалася з сусідки-іноземки

Фото: unsplash.com

Сусіди іноземки на суді підтримали потерпілу.

У Львові суд оштрафував місцеву жительку, яка регулярно принижувала свою сусідку-іноземку. Жінка обзивала потерпілу "чорною мавпою та чуркою". 

Про це йдеться у рішенні Личаківського районного суду м. Львова. 

Потерпіла звернулась до суду із позовом на 150 тис. грн до своєї сусідки. Жінка розповіла, що вона - громадянка Лівії, проте разом із чоловіком та дитиною на законних підставах проживають у Львові та орендують тут помешкання. 

Іноземка розповіла, що у 2020 році до її квартири намагалася увірватися сусідка. Жінка 15 хвилин стукала у двері, де потерпіла була разом зі своєю маленькою дитиною. При цьому вона обзивала її "чорною мавпою та чуркою". Через кілька днів сусідка накинулася на громадянку Лівії уже на дитмайданчику, де привселюдно повторила образи. Ці висловлювання підхопили присутні на майданчику діти та вслід за відповідачкою стали її також обзивати. Потерпіла нічого не відповідала на це, лише розплакалася. Останній інцидент трапився уже в 2021 році. Тоді відповідачка штовхнула дитячу коляску позивачки та повторила образливі фрази. Через це потерпіла просила свого чоловіка виїхати з України та повернутися на батьківщину. 

Через дискримінаційні висловлювання та расизм відповідачки, іноземка постійно відчуває тривогу, п'є медикаменти та відвідує лікаря-невролога і психіатра. 

Адвокат відповідачки заявив, що його підзахисна поводиться так, оскільки родина іноземців шумить в орендованому помешканні. 

Проте інший сусід відповідачки та позивачки у суді розповів, що він живе у квартирі поруч та ніколи не чув, щоб родина іноземців агресивно поводилася. Він також підтвердив, що був свідком того, як неадекватна жінка намагалася увірватися до квартири потерпілої. Тоді він зробив їй зауваження, що не можна такими словами ображати людей, проте та не реагувала на це. Іноземка ж була переляканою та нічого не відповідала на агресивну поведінку сусідки, лише плакала. Чоловік додав, що родина іноземців завжди ввічлива та толерантна і у них ні з ким, окрім відповідачки, у будинку немає конфліктів. 

Інша сусідка, яка стала свідком конфлікту, теж підтримала іноземку. Вона розповіла, що чула принизливі крики відповідачки та навіть робила їй через це зауваження. 

Личаківський районний суд м. Львова визнав українку винною в дискримінації сусідки-іноземки. Жителька Львова повинна сплатити потерпілій 40 тис. грн моральної шкоди та 2 270 грн судових витрат. 

Читайте також:

Расизм у футболі: вболівальники проти темношкірих гравців – "Секретні матеріали"

Расизм у футболі: вболівальники проти темношкірих гравців – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Наступна публікація