Водолази шукали тіло два дні: у річці Західний Буг втопився житель Львівської області

В річці Західний Буг потонув 45-річний чоловік.

Водолази шукали тіло два дні: у річці Західний Буг втопився житель Львівської області

© Управління ДСНС у Львівській області

В місті Сокаль Червоноградського району Львівської області в річці Західний Буг під час купання пірнув у воду та не винирнув місцевий мешканець. Чоловіка два дні розшукували водолази.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.

"15 червня о 13:00 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що 14 червня в річці Західний Буг під час купання пірнув у воду та не винирнув місцевий мешканець, 1977 року народження", - йдеться в повідомленні.

Того ж дня потопельника водолази не знайшли, тож пошукові роботи продовжилися вранці наступного дня, але і вони не дали результату.

Тіло потопельника виявив випадково місцевий рибалка. До місця події прибули надзвичайники, які витягнули тіло загиблого з води і човном переправили на берег, де передали поліцейським.

Читайте також:


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie