Водія забрали до ТЦК: люди заблокували трасу на Львівщині, що кажуть у військкоматі (відео)

Водія забрали до ТЦК: люди заблокували трасу на Львівщині, що кажуть у військкоматі (відео)

Люди заблокували рух трасою на Львівщині, бо водія забрали до ТЦК / Колаж: ТСН.ua

У військкоматі пояснили, що у водія автобуса були відсутні військово-облікові документи, тож його "запросили" до Золочівського районного ТЦК та СП.

На Львівщині люди заблокували рух на трасі H02 поблизу села Струтин. Усе тому, що водія автобуса сполученням Тернопіль-Львів забрали до ТЦК та СП. У військкоматі підтвердили цей факт і пояснили, що сталося.

Про це йдеться в заяві Львівського обласного ТЦК та СП.

В соцмережах 20 червня з’явилися відео, на яких люди блокують рух на трасі H02 поблизу села Струтин через те, що водія забрали до ТЦК.

"Інформуємо: поліція зупинила автобус, який рухався за маршрутом Тернопіль-Львів. Оскільки у водія були відсутні військово-облікові документи, його запросили до Золочівського РТЦК та СП. Там водієві вручили повістку на оновлення облікових даних, повернувши його через кількадесят хвилин до його автобуса. Відтак автобус продовжив рух", – прокоментували ситуацію в обласному військкоматі.

Там зазначили, що в салоні автобуса перебував ще один водій, тож відсутність першого не впливала на можливість продовжити рух згідно з маршрутом. "Однак пасажири чомусь вирішили вийти назовні і на певний час заблокувати трасу", – додали в ТЦК.

В установі також нагадали, що кожен військовозобов’язаний громадянин України повинен носити з собою військово-облікові документи. Їхня відсутність є підставою для доправлення людини до найближчого ТЦК для з'ясування обставин.

"Водії маршрутних автобусів жодним чином не можуть бути винятковими в цьому плані", – наголошується в заяві.

Читайте провідні новини дня:

Люди заблокували трасу на Львівщині, бо водія забрали до ТЦК – відео

Люди заблокували трасу на Львівщині, бо водія забрали до ТЦК – відео

Нагадаємо, напередодні поліцейський на Львівщині знімав на відео військовозобов'язаного чоловіка, якого привіз до Самбірського ТЦК та СП, та насміхався з нього.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація