Вимкнення світла на Львівщині: в ОВА відповіли, коли з'являться графіки планових відключень

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
2086
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вимкнення світла на Львівщині: в ОВА відповіли, коли з'являться графіки планових відключень

фото / Роман Балук, ЛМР

На Львівщині може зменшуватися або збільшуватися тривалість відключення світла.

Графіки планових відключень світла у Львівській області мають скласти і оприлюднити найближчим часом.

Про це сьогодні, 28 листопада, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Він нагадав, що відсьогодні споживачів Львівщини забезпечують електроенергією почергово: відключають орієнтовно на 8 годин, тоді повертають на 4 години, а згодом знову відключають приблизно на 8 годин.

За його словами, через дефіцит потужності в енергосистемі до схожих відключень змушені вдатися в усіх областях нашої країни.

"Розумію, що ситуація складна, але графіки планових відключень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час. Чіткі графіки мають скласти і оприлюднити найближчим часом. Також важливо, щоб оператори "Львівобленерго" за 15-20 хвилин до відключення повідомляли про це об’єкти критичної інфраструктури та виробництва, які є у переліку тих, які дозволили відключати від живлення. У працівників цих об‘єктів має бути час, щоб встигнути вимкнути обладнання чи перейти на інші джерела електропостачання", - повідомив Козицький.

Також він зазначив, що ситуація змінюється динамічно, відповідно потужність, яку надають для Львівської області може збільшуватися чи зменшуватися – відтак зростатиме чи зменшуватиметься кількість і тривалість відключень. Про це очільник Львівщини пообіцяв повідомляти.

Ситуація з електроенергією на Львівщині

На Львівщині - складна ситуація з електроенергією. В понеділок, 28 листопада, в регіоні запровадили нові графіки відключень. До них потрапили навіть ті об'єкти, які до цього не знеструмлювали. Світло вимикатимуть на 8 годин, на 4 - заживлюватимуть споживачів і далі знов вимикатимуть на 8 годин.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2086
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація