Дівчину госпіталізували до однієї з лікарень Львова.
У м. Броди Львівської області з 15-метрової висоти впала дівчина. Вона намагалась зробити селфі на території замку, проте провалилася.
Про це пише "Броди online".
Інцидент стався напередодні. На території Бродівського замку гуляли дівчата. Одна з них хотіла зробити селфі, а тому вибралась на дах однієї зі споруд, висотою 15 метрів.
Раптово дівчина провалилась. Крики почули перехожі, які викликали медиків та поліцію.
Дівчину зі складними травмами та переломом ключиці госпіталізували до однієї з лікарень Львова. Попереду в неї тривале лікування та реабілітація.
Нагадаємо, у Львові у вівторок, 11 квітня, з вікна університету Львівська політехніка випав 18-річний студент. Хлопець загинув на місці трагедії.
Читайте також:
- Військкомат на Львівщині надіслав повістку людині без кистей і з протезами на ногах: чоловік обурений
- "Мужньо боровся за свою країну": на фронті загинув історик зі Львівщини Ігор Ригель (фото)
- Він чекав, поки татові пересадять легені: в лікарні Львова встановили скульптуру за фотографією хлопчика