Викладач "Львівської політехніки" показував порно на контрольній

Дата публікації
Перегляди
2241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Викладач "Львівської політехніки" показував порно на контрольній

Викладач ВНЗ Дмитро Зербіно розробив для студентів незвичну "програму тестування". За його словами, порнографічні зображення - "релаксуючі".

Студенти Інституту комп'ютерних наук НУ "Львівська політехніка" проходили контрольну роботу. Проте оцінювання було досить незвичне – під час роботи студентам показували порнографічні зображення.

Про це повідомляє Hromadske.

Про інцидент розповіла випускниця "Львівської політехніки" Наталія Кіндратів. Її слова підтверджують відео спілкування студентів із викладачем і проходження контрольної, які є в розпорядженні видання. Порнографічні зображення (йдеться про зображення жіночих геніталій на весь екран) демонструвалися в програмі, яку Дмитро Зербіно розробив для тестування студентів. У розмові з ним студенти говорять, що їм ще не виповнилося 18 років.

Те, чому студенти могли бачити зображення порнографічного змісту в контрольній роботі, викладач пояснює так: "Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях. Є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас".

На запитання студентів про наявність порнографічних фото Зербіно говорить, що "ці картинки не переглядав", а також вказує, що вони "мають право закривати очі чи відвертатися від екрана". На уточнення, що студенти мають на увазі під порно, викладач говорить: "Порно - ви маєте на увазі статевий акт? Ви вважаєте, що статевий акт - це заборонено?".

За словами Наталії Кіндратів, порнографічні зображення в контрольній цього викладача показуються вже кілька років, і про це відомо студентам і викладачам кафедри. "Ця програма існує давно, і викладач не заперечує цього факту, каже, що це нова методика викладання. Я так розумію, що ніхто з цим нічого не робив", - додає вона.

Як зазначила Наталія Кіндратів, студенти, які зняли відео спілкування з викладачем і проходження контрольної, дуже не хотіли розголосу. Адже після того, як записи поширилися студентськими чатами, їх почали цькувати й залякувати. 

Водночас викладач вважає, що закону він не порушував і пояснює це так:

"Я вам ті картинки не видавав. Я вам просто їх показав, щоб ви відволіклися від контрольної. Ви їх не копіювали (тому це не розповсюдження - ред.)".

Нагадаємо, що Mastercard та Visa заборонили використовувати свої картки для платежів на PornHub. Платіжні системи ухвалили таке рішення після публікації гучної статті New York Times. Порноресурс звинувачують у поширенні відео з сексуальним насильством над дітей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація