Від ускладнень COVID-19 помер професор Львівської політехніки

Від ускладнень COVID-19 помер професор Львівської політехніки

фото / НУ "Львівська політехніка"

Пішов з життя відомий львівський науковець Сергій Солодкий.

На 62 році обірвалося життя професора та завідувача кафедри Львівської політехніки Сергія Солодкого. Львівський науковець помер у неділю, 28 березня.

"Перестало битися серце талановитого і чуйного педагога, видатного науковця, прекрасної людини – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету "Львівська політехніка" Сергія Йосифовича Солодкого", – повідомляється на сторінці НУ "Львівська політехніка".

Причиною смерті педагога стали ускладнення від COVID-19, пише ZAXID.NET з посиланням на прес-службу університету.

Зазначимо, що Сергій Солодкий – відомий науковець в галузі дослідження механізму руйнування цементного бетону за критеріями механіки руйнування. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Був лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки.

Чин похорону та прощання із Сергієм Йосифовичем Солодким відбудеться у вівторок, 30 березня, в Церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ з 10:00 за адресою: вул. Віри, Надії, Любові, 10 (бічна вул. І. Миколайчука).

Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу померла голова Світової федерації українських лемківських об'єднань Ярослава Галик.

Новини України: у Маріуполі від COVID-19 померло 2-місячне немовля

Новини України: у Маріуполі від COVID-19 померло 2-місячне немовля

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація