Вагітна сирота не могла потрапити додому у Львівській області через сусідку: з'явилися нові подробиці

Вагітна сирота не могла потрапити додому у Львівській області через сусідку: з'явилися нові подробиці

За кілька тижнів 19-річній Вікторії народжувати, але дівчина переймається не пологами, а тим, аби не опинитися на вулиці з немовлям на руках.

Вагітній сироті, яка не мала доступу до власного помешкання у Стрию Львівської області, запропонували ще один варіант житла. Сусідка, яка раніше не пускала дівчину до її помешкання, їй не рада. Переконує, що не підозрювала про те, що до блоку заселили Віку. За кілька тижнів 19-річній Вікторії народжувати. Але дівчина переймається не пологами, а тим, аби не опинитися на вулиці з немовлям на руках.

Про це йдеться 30 січня в сюжеті ТСН.19:30.

Вагітна на 9 місяці Вікторія Гордінець наразі живе у Чернівцях в притулку для матері та дитини. У Стрию міськрада виділила їй кімнату у гуртожитку. Там маленька Віка жила разом з мамою, поки тієї не позбавили батьківських прав. Після цього дівчинка росла у притулках, поки не поступила до коледжу. ПІд час навчання жила з подругами, а як отримала диплом, то потрапити у гуртожиток не змогла. Навіть попри втручання соцслужб.

"На наші телефонні дзвінки не відповідали. Ми приходили, двері не відкривалися. Офіційними листами повідомили, просили, щоб залишили доступ до житла, ніхто не реагував", - повідомила начальниця відділу соціальної роботи Стрийської міської ради Мар'яна Налапша.

"Виходить, що тепер з дитиною та ж сама доля. Їй доводиться поневірятися з притулку до притулку. Хтось зайняв її житло", - додає керівниця притулку, де мешкає Віка, Марта Левченко.

Двері у блок з кімнатою Віки зачиняла її сусідка Галина. Потрапити туди соцпрацівники змогли лише коли у справу втрутилася поліція. Галина визнає, що сусідці не рада. І в один голос з родичкою твердить про маленькі кімнатки і спільні ванну з туалетом:

  • "Ні дверей, ні кола, ні двора. Як вони будуть ділитися тими кімнатами, тим туалетом?", - каже родичка.
  • "Я б хотіла, щоб їй дали іншу кімнату, і нам б було добре і їй. - А якшо не дадуть, то впустите? - Та вже впущу, а що", - додає сусідка Галина.

У Львівській області вагітна не може потрапити додому через власну сусідку

У Львівській області вагітна не може потрапити додому через власну сусідку

Проте, директор гуртожитку повідомив, що в іншому блоці звільнилася кімната на  6 метрів більша за цю. Оскільки оглянути її було не можна, бо сусіда вдома не було, соцслужби залишили вибір за Вікторією. І пообіцяли, що як тільки вона визначиться, то зроблять в кімнаті ремонт і завезуть меблі.

Нагадаємо, що у Дружківці Донецької області розгорівся скандал через квартиру для 19-річної сироти. Дівчина ще в п'ятирічному віці залишилася без батьків. Нині ж держава їй або мала виплатити гроші на житло, або купити його. Грошей не знайшлося, тож місто спочатку урочисто видало ключі від квартири. А потім чиновники замінили оселю на іншу. Тоді дівчина звернулася до журналістів, бо жити там, де їй пропонують, відмовляється.

Повʼязані теми:

Наступна публікація