У Львівській області посеред села за ніч утворилося 30-метрове карстове провалля: фото

Чоловіка, який проживав у будинку поблизу, евакуювали.

В селі Піски на Львівщині за ніч утворилося велике карстове провалля поблизу місцевої дороги та житлового будинку. Чоловіка, який мешкав там, евакуювали. Подія сталась у ніч на вівторок, 20 квітня. Зараз на місці присутні надзвичайники та інші служби.

Зараз підходи до 30-метрового провалля, глибиною 10 метрів, обгородили стрічкою, щоб побачити, чи буде обвалюватись надалі ґрунт чи ні. Про це розповів ZAXID.NET голова Щирецької ОТГ, до якої належить село Піски, Олег Василишин.

"Також мітки поставили на будинку. Наразі фахівці сказали спостерігати. До нього неможливо наблизитися, бо є небезпека для людей. Територію обгородили", – розповів Олег Василишин.

Подальші дії визначатиме місцева комісія ТЕБ і НС. За словами голови ОТГ, село Піски розміщене на карстових порожнинах. Це вже третій випадок, коли в селі утворюються провалля.  Перше сталось у 1973 році. Ще одне утворилось в селі було у 2010 році. Тоді було завдано шкоду будинкам. Ймовірно, як і в попередні рази, провалля засиплять глиною.

Нагадаємо, у Львові утворилось провалля на всю вулицю.

Провалля на дорозі: у Львові під асфальтом опинився автомобіль

Провалля на дорозі: у Львові під асфальтом опинився автомобіль

Повʼязані теми:

Наступна публікація