Українці можуть потопити "Москву": де і як це можна зробити (відео)

Українці можуть потопити "Москву": де і як це можна зробити (відео)

Фото: Укрпошта

Музей розташований на вулиці Стрийська, 200а у Львові.

У Львові "Музей науки" встановив незвичний акваріум із відомим російським крейсером "Москва", який був потоплений українськими захисниками у квітні 2022 року. Українців запрошують приєднатися до захопливого заняття.

Про це повідомляє адміністрація музею.

"Бий москаля, де видиш. Бий москаля, чьо сидиш? Гей! бий москаля, бий-бий москаля! Най тобі поможе в цему вся наша земля", - підписали потішно відео.

Музей розташований на вулиці Стрийська, 200а. Працює із 10:00 до 20:00. Тож кожен охочий українець може прийти сюди і стати на трішки Героєм, який потопив "Москву", як це колись зробили ЗСУ. 

Нагадаємо, 13 квітня 2022 року по російському крейсеру "Москва" було завдано ударів ракетами "Нептун". Наступного дня Міноборони РФ підтвердило вибух на крейсері, але заявило, що на борту здетонував боєкомплект, моряків евакуювали, а сам крейсер "зберіг плавучість". Пізніше російське міністерство заявило, що "Москва" затонула під час буксирування до Севастополя в умовах шторму.

Втім, батьки строковиків, які з невідомої причини опинилися серед членів екіпажу флагмана Чорноморського флоту РФ, продовжують добиватися правди від командування і збираються подавати колективний позов до російського Міноборони.

Пісня, що надихає українців крізь віки: як з роками змінювалась відома "Червона калина"

Пісня, що надихає українців крізь віки: як з роками змінювалась відома "Червона калина"

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація