Побиття у Самбірському ТЦК: постраждалий чоловік переживає за життя – своє та батька

Побиття у Самбірському ТЦК: постраждалий чоловік переживає за життя – своє та батька

Постраждалий внаслідок побиття в Самбірському ТЦК / Фото: скриншот з відео

Після оприлюднення відео з побиттям до ТЦК та СП приїхали ДБР і швидка, співробітники ДБР допитали постраждалого під запис, як усе було.

Чоловік, якого побив військовий ТЦК та СП Самбора на Львівщині, розповів, що переживає за життя – своє та батька.

Відео він опублікував у TikTok.

"З того часу, як я приїхав до Старого Самбора, я жив у машині. Сьогодні мене запросили на базу відпочинку, там будуть у мене інтерв'ю брати, розповідатиму потихеньку. Ніхто мене не залякував, я залишився у Старому Самборі. Переживаю, звичайно, за життя і батька, і себе. Є деякі нюанси", – каже він.

Чоловік пояснив, що захищав своє життя у той момент, коли його били.

"Мені довелося виставити це відео, людей попросив. Без цього відео ми розуміли, що я звідти не вийду, і ті люди, які знімали. Я їх попередив, що втратять і телефон, і все. Шість-сім днів я там пробув. Досі немає ні телефону, ні паспорта у мене – не віддають", – заначив він.

Побиття у Самбірському ТЦК: деталі справи

Личаківський районний суд Львова 21 вересня  обрав запобіжний захід працівникам Самбірського ТЦК, які незаконно утримували та знущалися з двох чоловіків.

19 вересня у Мережі з’явилося відео, на якому в ТЦК та СП Самбора на Львівщині військовий із пістолетом у руках жорстоко б’є чоловіка.

Так, заступникові начальника одного з відділів Самбірського районного ТЦК та іншому військовослужбовцю-водію цього центру, які підозрюються в незаконному позбавленні волі та катуванні двох громадян, обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт на два місяці без носіння електронного браслету.

Як виявилося, заступник начальника одного з відділів Самбірського РТЦК та СП, а також військовослужбовець-водій цього відділу понад тиждень утримували в приміщенні центру двох чоловіків, намагаючись примусити їх "добровільно" пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації.

Згодом стало відомо, що на відео – ухилянти, які намагалися незаконно перетнути кордон. На відео мешканці Харкова та Кривого Рогу, які намагалися незаконно перетнути кордон і потрапити до Польщі. Однак їх затримали прикордонники, склали протокол про порушення правил перетину державного кордону і доправили до військкомату для постановки на військовий облік.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація