7 тисяч вареників, техніка та інструменти: волонтери до дня Миколая вирушили з подарунками на Донбас

7 тисяч вареників, техніка та інструменти: волонтери до дня Миколая вирушили з подарунками на Донбас

Волонтери відправили подарунки українським захисникам.

Вже сьомий рік поспіль напередодні новорічно різдвяних свят волонтери відправляють на передову святковий вантаж. Везуть захисникам, передусім, солодощі, фрукти і різні смаколики.

Як йдеться в сюжеті випуску ТСН.Ранок, кілька господинь із села Пікуловичі вже традиційно наліпили вареників. Цього разу аж 7 тисяч. Також у мікроавтобус завантажили засоби гігієни, техніку та інструменти, які просили військові. Гостинці для захисників збирали серед церковних громад і по школах. Також діти передали малюнки і свої побажання.

Десант святого Миколая зі Львова вирушив на Донбас

Десант святого Миколая зі Львова вирушив на Донбас

Усе зібране в один мікроавтобус не вмістилося, тож слідом поїде ще один. За словами волонтерів, у ці передсвяткові дні вони хочуть підняти бойовий дух захисника і нагадати, що про них пам‘ятають і чекають. Разом з Миколаєм на Схід поїхав колектив будинку офіцерів, щоб колядками створити воїнам святкову атмосферу.

"Рознесем подаруночки на самий передок, по бліндажах, по окопах. Хлопці, правда, просили у листах до Миколая не цукерки, не смаколики, просили технічні засоби. Ну ми постаралися виконати. Генератор поїхав, тут веземо кабелі, болгарки, круги до них, електроди, те що необхідне для обладнання позицій", - сказав керівник 58 будинку офіцерів  Віталій Провозін.

"Хлопці на передовій вони так само хочуть відчути якесь свято. Вони на передовій, сім‘ї тут, для них важлива та колядка святкова, дитячі вітання, дитячі листівки. Свято воно має бути свято навіть і в окопі", - зазначила вдова військового капелана, волонтерка Ірина Дуда.

"Ми від чотирнадцятого року ліпили вареники. В школі і вдома. Той рік ми по домах, хто як, хто тисячу, хто пів. Мій чоловік сам чистить два мішки картоплі і так будемо все продовжувати до перемоги, аби ті діти наші зїли то все і здорові повернулись", - сказала Марія Шустак.

Нагадаємо, впродовж доби бойовики на Донбасі 11 разів відкривали вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Повʼязані теми:

Наступна публікація