У Львові зросла вартість проїзду у громадському транспорті: скільки коштує одна поїздка

У Львові зросла вартість проїзду у громадському транспорті: скільки коштує одна поїздка

Фото: pixabay.com

Від сьогодні за проїзд доведеться заплатити 10 грн.

Від сьогодні, 27 травня, львів'янам та гостям міста доведеться більше платити за поїздки у громадському транспорті. Вартість однієї поїздки зросла на 3 грн, тож новий тариф тепер становить 10 грн. Утім пасажири електротранспорту мають можливість зекономити.

Як розповіли у пресслужбі Львівської міської ради, вартість за одну поїздку в автобусах становитиме 10 грн, в електротранспорті теж 10 грн., – за умови придбання квитка у водія, 9 грн., – за умови придбання квитка у точках продажу (кіосках) і 8 грн. 50 коп. для тих, хто оплачує за проїзд онлайн.

Зекономити можна, придбавши квиток онлайн (через QR-коди, SMS чи у терміналах EasyPay та IBOX). У такому разі вартість становитиме 8,50 грн. Крім цього, для студентів вартість разового квитка на проїзд в електротранспорті за умови купівлі у водія становитиме 5 грн., а онлайн-квиток – 4 грн.

Водночас пільговики й надалі можуть їздити громадським транспортом Львова безкоштовно. Не змінилась вартість проїзних абонементів для пасажирів трамваїв і тролейбусів.

У міській раді розповіли, що львівські перевізники хотіли встановити вартість проїзду у громадському транспорті на рівні 14 грн 60 коп, і 12 грн 40 коп – для електротранспорту. Таку вартість аргументують зростанням цін на ринку паливно-мастильних матеріалів, значним зростанням заробітної плати та зростанням цін на запасні частини. Однак, враховуючи можливості мешканців, влада міста пішла на компромісне рішення – 10 грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація