У Львові відмовилися звільняти водія, який не впустив до автобуса військового без ноги: пояснення міськради

У Львові відмовилися звільняти водія, який не впустив до автобуса військового без ноги: пояснення міськради

У Львові водій автобуса зачинив двері перед ветераном Фото: roman.hlushko/facebook

У міському управлінні транспорту запевняють, що водій просто не бачив військового на зупинці.

У Львівській міській раді пояснили, чому не звільнили водія, який зачинив двері автобуса перед військовим з інвалідністю.

Керівник міського управління транспорту Орест Олеськів розповів, що водія вже покарали доганою та зняли премію за жовтень. Проте звільняти його не будуть.

"У серпні, коли водій автобуса №53 грубо виштовхав із салону та накричав на молоду дівчину, ми звільнили цього водія без дискусій. У цьому випадку є допис – дуже емоційний, після якого хочеться не те що звільнити цього водія, а покарати фізично. Я читаю коментарі та бачу їх. Але цього разу я розмовляв з водієм", – каже керівник управління транспорту.

Олеськів запевняє, що водій не бачив чоловіка на зупинці.

"Він почав рух, і лише після цього люди в салоні почали кричати, аби він став, бо на зупинці – людина без кінцівки. Та водій уже почав маневр і створював аварійність на дорозі – перед ним стояло кілька інших автобусів. Маю відео з камер спостереження", – додав очільник управління транспорту Львова.

За його словами, водій мав би вчинити по-іншому та спокійно пояснити пасажирам свої дії, чому він не зміг зупинити рух автобуса. Тому покарання – адміністративне у вигляді догани та зняття премії. Якщо дії водія повторюватимуться, тоді його звільнять. 

"Чи говорить водій правду, що не бачив чоловіка на зупинці – можливо. Чи мав він спокійно пояснити пасажирам, що відбулось і чому він не міг зупинитися, – однозначно. Тоді б, може, й цієї ситуації не виникло. Тому в цьому випадку ми вирішили покарати водія фінансово. Як керівник управління транспорту я щиро перепрошую у того чоловіка на зупинці. Але звільняти водія у цьому разі ми не можемо. У нього є догана і розуміння, у чому він провинився", – сказав Олеськів.

Він додав, що у Львові бракує 120 водіїв міських автобусів. Це рекордна недостача працівників.

Нагадаємо, що у Львові водій автобуса зачинив двері перед військовим без ноги. За словами очевидців, водій відповів, що у нього зупинка – три хвилини, тому затримуватися він не збирається.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині водій маршрутки нагрубіянив військовому, який повернувся з фронту.

Читайте матеріали за темою:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація