У Львові суд відхилив апеляцію Остапа Стахіва: антивакцинатор оголосив голодування через умови в СІЗО

Під час засідання до суду прийшли дві групи людей - це прихильники та противники антивакцинатора. 

фото / Остап Стахів Facebook

фото / Остап Стахів Facebook

Львівський апеляційний суд відхилив апеляцію Остапа Стахіва та залишив без змін рішення Галицького районного суду м. Львова, який на 60 днів відправив антивакцинатора у СІЗО з можливістю внесення застави в розмірі 998 тис. грн. Це рішення не підлягає оскарженню. 

Про це повідомляє "Суспільне". 

Під час судового засідання Остап Стахів повідомив, що від п'ятниці, 19 листопада, він оголосив голодування. Антивакцинатор пояснює, що зробив це через порушення прав, тиск на нього та погані умови в СІЗО. 

Також під час судового засідання до Львівського апеляційного суду прийшли дві групи людей - це прихильники та противники антивакцинатора. 

© Суспільне

Нагадаємо: 

Читайте також: 

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie