У Львові студент та школяр вбили та пограбували двох безпритульних чоловіків: суд ухвалив вирок

У Львові студент та школяр вбили та пограбували двох безпритульних чоловіків: суд ухвалив вирок

Фото: УНІАН

Хлопці три дні знущались із безпритульних чоловіків. Від отриманих травм постраждалі померли.

У Львові 17-річний школяр та 18-річний студент закатували двох безпритульних чоловіків. Їх засудили до 8 та 12 років позбавлення волі. 

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області. 

Трагедія сталась на вулиці Богдана Хмельницького у Львові у вересні 2020 року. У закинутому приміщенні молодики три дні катували двох безпритульних чоловіків. Слідство встановило, що 18-річний студент професійного училища та 17-річний школяр били чоловіків руками, ногами, металевою трубою та дерев′яними ніжками від меблів, обливали моторним маслом та посипали сухою будівельною сумішшю, записуючи час від часу це на відео. Через травми 70-річний постраждалий помер на місці вчинення злочину, а його 65-річний друг – через кілька днів у лікарні.

Молодики після вчиненого ще і пограбували потерпілих. Вони забрали у жертв документи, що посвідчували особу, ланцюжок, банківські картки, з яких зняли 2 тис. грн.

"Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Галицької окружної прокуратури, визнав обвинувачених винними та призначив покарання: старшому – 12 років та 2 місяці позбавлення волі, а молодшому – 8 років та 2 місяці ув’язнення", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у Львівській області до смерті закатували 61-річного чоловіка

У спальному районі Одеси з особливою жорстокістю вбили двох людей

У спальному районі Одеси з особливою жорстокістю вбили двох людей

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація