У Львові стартує вакцинація від коронавірусу: область отримала 42 тисячі доз

У Львові стартує вакцинація від коронавірусу: область отримала 42 тисячі доз

фото / "Львів VS коронавірус", Facebook

Імунізація розпочнеться вже сьогодні.

Львівська область отримала 42200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від коронавірусу. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомили під час брифінгу у Львівській ОДА. 

Першочергово вакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі вакцинуватимуть понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.  

Зокрема, в перший етап вакцинуватиме одна мобільна бригада, медики якої пройшли відповідне сертифіковане навчання в Києві щодо роботи з вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).  

Загалом для вакцинації на території Львівщини підготували 14 мобільних бригад з імунізації, які будуть вакцинувати медичних працівників 24 лікарень, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19. 

Як повідомила директорка Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Тімко, вакцинувати медичних працівників розпочнуть вже сьогодні, у четвер, 25 лютого о 13:00, пише ZAXID.NET. Першими щеплення від коронавірусу отримають працівники Львівської обласної інфекційної лікарні.

На вакцинацію, за словами Наталії Тімко, записалося понад 80 працівників лікарні. Чи всіх провакцинують сьогодні — невідомо, бо про вакцину повідомили пізно ввечері, тож, можливо, не всі зможуть приїхати.

Вакцинація є добровільною. Дані про кожне щеплення вноситимуть в електронну систему охорони здоров’я, яка дозволяє на вимогу сформувати довідку про те, що людина пройшла вакцинацію від коронавірусу.

Нагадаємо, 24 лютого Україна отримала 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca, закуплену за державні кошти. Препарат виробили в Індії, де він має локальну назву Covishield. Також впродовж першого півріччя до країни може надійти від 2,2 до 3,7 млн доз цієї вакцини у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити країни з низьким та середнім доходом вакцинами від коронавірусу. Вакцина Oxford/AstraZeneca зареєстрована в Україні 22 лютого 2021 року. Загалом в Україні заплановано п’ять етапів вакцинації.

Новини України: у Києві та на Прикарпатті має розпочатися вакцинація

Новини України: у Києві та на Прикарпатті має розпочатися вакцинація

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація