У Львові послабили карантин: як працюватимуть школи, ринки та ресторани

У Львові послабили карантин: як працюватимуть школи, ринки та ресторани

Фото: Львівська міська рада

Учні 1-4 класів повертаються за шкільні парти, а підприємцям розширили можливості роботи.

Від понеділка, 19 квітня, у Львові почали діяти послаблені карантинні обмеження. Дітей молодших класів повернули за шкільні парти, а ресторанам дозволили розгорнути літні майданчики, також послаблення отримали і непродовольчі ринки, інформує пресслужба Львівської міської ради.

"Відсьогодні діти 1-4 класів повернулися за шкільні парти. Ми вирішили повернути дітей до Великодня до школи. Якщо динаміка буде змінюватись, будемо ухвалювати відповідні рішення. Про учнів старших класів поки мова не йде, бо ми перебуваємо в "червоній" зоні, які передбачає певні свої правила і обмеження", - сказав міський голова Львова Андрій Садовий під час ефіру радіо "Люкс FM".

Мер зазначив, що також "маленьке послаблення дали для непродовольчих ринків". Відсьогодні вони знову працюють, але за особливим протоколом: дистанція, робота на відкритому повітрі.

"Окрім того ми дозволили підприємцям відкривати літні майданчики їх закладів харчування, хоча погодні умови цьому не дуже сприяють. Сподіваємось, що це послаблення дасть імпульс для цієї сфери, адже вона зараз найбільше постраждала. Ми дали закладам послаблення, але виключно на свіжому повітрі і з дотриманням карантинних норм. Але не всі є свідомими", - сказав Садовий.

Мер зазначив, що на порушників карантинних вимог будуть очікувати покарання.

"Кожного разу на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС ми караємо тих, хто порушує карантин. До прикладу, вчора стався жахливий інцидент у ресторані в парку ім. Б. Хмельницького, де вчора проводився концерт з великою кількістю людей. Відтак поліція склала протокол і сьогодні на комісії ми ухвалимо рішення закрити цей заклад до кінця карантину з усіма відповідними санкціями. Дуже прикро, що люди не розуміють складність ситуації, в якій ми зараз перебуваємо", – підсумував мер Львова.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як святкуватимуть Великдень у Львові в умовах карантину.

Новини України: розпочинається приймання заявок на отримання грошової компенсації від держави за карантин

Новини України: розпочинається приймання заявок на отримання грошової компенсації від держави за карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація