У Львові поліклініки перетворять на цілодобові госпіталі, щоб збільшити кількість "ковідних" ліжок

У Львові поліклініки перетворять на цілодобові госпіталі, щоб збільшити кількість "ковідних" ліжок

місця для хворих на COVID-19 у Львові, фото / Андрій Садовий, Facebook

З лікарень до стаціонарних поліклінік переведуть хворих з менш складними захворюваннями. Таким чином кількість "ковідних" ліжок хочуть збільшити на 700.

У Львові планують збільшити кількість ліжок для хворих на COVID-19 і у звязку з цим в місті проаналізують поліклініки і визначать ті, де можна тимчасово облаштувати госпіталі для хворих. Про це повідомив у четвер, 11 березня, мер міста Андрій Садовий на своєму каналі в Telegram.

"Сьогодні депутати міської ради проголосували за створення окремої медичної комісії. Вона має оглянути поліклініки та проаналізувати придатність медичних закладів для облаштування тимчасових шпиталів. Для чого це? Ми хочемо збільшити кількість ліжок для хворих на COVID-19 у Львові. Для цього потрібно звільнити лікарні від пацієнтів з менш складними захворюваннями. Їх плануємо перевести у денні стаціонари поліклінік, які повинні на час карантину працювати 24/7", - повідомив Садовий.

Міський голова каже, що таким чином у квітні кількість ліжок для хворих з коронавірусом зможуть збільшити ще на 700 нових.

"Ми повинні за 2−3 тижні додатково облаштувати 700 ліжок для лікування хворих на коронавірус. Треба прогнозувати завтрашній день. Ми бачимо, якою є ситуація в сусідніх областях. Ми, найперше, будемо дивитись приміщення наших поліклінік, і ця робота вже триває, а також інші приміщення", — пояснив він, інформує ЛМР.

Зазначимо, у Львові через спалах коронавірусу можливе запровадження жорстокого карантину.

Міський голова Руслан Марцінків про критичну ситуацію з коронавірусом в Івано-Франківську

Міський голова Руслан Марцінків про критичну ситуацію з коронавірусом в Івано-Франківську

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація