У Львові під лікарнею в черзі стоять швидкі з хворими на COVID-19: фото

У Львові під лікарнею в черзі стоять швидкі з хворими на COVID-19: фото

фото / Андрій Садовий, Facebook

Львів б'є рекорди з кількості інфікованих коронавірусом за добу.

Біля Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова, що на вул. Івана Миколайчука, утворилась черга зі швидких з пацієнтами, хворими на COVID-19

Відповідне фото сьогодні, 2 квітня, опублікували депутат міської ради Євген Бойко та мер Львова Андрій Садовий на своїх сторінках у Facebook.

"Черга зі швидких з пацієнтами, хворими на "ковід", біля лікарні на Топольній. На жаль, така картина... Бережіть себе та ближніх", - написав Бойко.

Між тим міський голова Андрій Садовий оприлюднив порівняльну статистику смертей від пневмоній за березень останніх трьох років. У ній йдеться, що за березень 2021 року від пневмоній у лікарнях Львова померли 218 людей, тоді, як у березні 2020 року - 3, а в 2019 році - 4 людей.

фото / Андрій Садовий, Facebook

"Можна багато говорити, благати і пояснювати, що COVID-19 – це дуже небезпечно. Можна закривати нічні клуби і торгові центри. Але, мабуть, ці цифри більш промовисті. Страшно подумати, якою була б ситуація, якби у нас не було запасу ліжок, фахових медиків, необхідного обладнання та кисню. Будь ласка, не поповнюйте цю статистику!", - написав Садовий на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, коронавірус у Львові 2 квітня встановив рекорд - так багато хворих за добу ще не виявляли. За вчорашню добу лабораторні центри провели 4384 ПЛР-тести, з яких 1668 – позитивні результати. Серед них – 734 мешканці Львова.

У Львові посилили карантин і продовжили його до 12 квітня

У Львові посилили карантин і продовжили його до 12 квітня

Повʼязані теми:

Наступна публікація