У Львові можуть запрацювати ринки та літні тераси: Садовий назвав умову послаблення карантину

У Львові можуть запрацювати ринки та літні тераси: Садовий назвав умову послаблення карантину

Також у місті триває вакцинація.

У Львові вже від четверга, 15 квітня, можуть послабити карантин. Проте це буде можливо за умов зменшення кількості хворих на коронавірус

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Мер Львова зазначив, що в місті провели комісію з надзвичайних ситуацій, на якій обговорювали можливість послаблення карантину. 

"Упродовж наступних днів спостерігаємо за динамікою захворювання та госпіталізацій. Якщо кількість зменшиться або принаймні не зростатиме, то в четвер розглянемо можливість відновлення роботи промислових ринків, літніх терас та  навчання у початковій школі", - наголосив Садовий. 

Також у Львові мобільні бригади почали вакцинувати працівників стратегічних підприємств, закладів торгівлі та ринків, закладів харчування, банків та поштових відділень.

"Наразі щеплення роблять препаратом CoviShield виробництва Oxford-Astra Zeneca. Знаю, що в соцмережах є багато розмов про неефективність чи навіть шкідливість цієї вакцини. Але всі ці заяви не є підтвердженими і більше схожі на бажання покритикувати чи просто посперечатись", - заявив Андрій Садовий. 

Також міський голова Львова повідомив, що його мама уже вакцинувалась від коронавірусу. 

"Моя мама нещодавно вакцинувалась. Їй зателефонував сімейний лікар і запропонував отримати вакцину. Минуло вже декілька тижнів після щеплення, почуває вона себе чудово. Хоча в перший день після вакцинації трохи боліла голова. Медики кажуть, що це нормально", - написав Садовий.

Нагадаємо, коронавірус у Львові та області 13 квітня зробив стрибок угору. За добу COVID-19 підтвердили ще у 838 мешканців регіону.

Новини України: у мобільному шпиталі в Славуті прийняли перших пацієнтів з коронавірусом

Новини України: у мобільному шпиталі в Славуті прийняли перших пацієнтів з коронавірусом

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація