У Львові медики однієї з поліклінік вийшли на протест і перекрили дорогу: фото

У Львові медики однієї з поліклінік вийшли на протест і перекрили дорогу: фото

фото / Богдан Білан, "Еспресо Захід"

Протестувальники вимагають залишити їм частину поліклініки, яку плануюють переобладнати в "ковідний" госпіталь.

Сьогодні, 23 березня, у Львові лікарі поліклініки на вул. Мазепи, 25, у Львові, де облаштовують шпиталь для хворих на COVID-19, а також мешканці району перекрили дорогу напроти медзакладу.

Як повідомляє "Еспресо.Захід", протестувальники не знайшли порозуміння з міською владою, яка хоче пересилити їх з поліклініки, тому вдалися до протесту.

Зазначається, що сьогодні відбулася зустріч медиків цієї поліклініки, місцевих мешканців і заступника міського голови Андрія Москаленка.

Під час зустрічі учасники ще раз обговорили ситуацію з медзакладом, який передали на баланс лікарні швидкої допомоги та хочуть забрати під ще одне "ковідне" відділення.

Медики поліклініки та мешканці прилеглого району вимагають, щоб у них забрали тільки частину медзакладу, а частину залишили для сімейних і профільних лікарів, які обслуговують район із близько 100 тис. населення.

Для цих цілей вони разом із депутатською комісією підібрали велике триповерхове приміщення, яке вже почали переобладнувати. Але міськрада планує забрати ще й кабінети сімейних лікарів. Водночас сімейних лікарів міська влада хоче переселити в окреме суміжне приміщення, де, за словами мера Львова Андрія Садового, завершують ремонт. Якою буде доля профільних лікарів - наразі невідомо.

Лікарі та мешканці проти такого виселення. Так, не знайшовши порозуміння, вони перекрили дорогу. Вони безперервно ходять по пішохідному переходу, час від часу пропускають транспорт.

На місце події вже прибули правоохоронці, наразі намагаються владнати ситуацію.

Нагадаємо, у Львові стаціонарні поліклініки планують перетворити на цілодобові госпіталі, щоб збільшити кількість "ковідних" ліжок.

Новини України: у Львові подовжили жорсткий карантин через щоденний великий приріст хворих

Новини України: у Львові подовжили жорсткий карантин через щоденний великий приріст хворих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація