У Львові чоловік випив чарку алкоголю і в нього розірвався стравохід: що це за рідкісна хвороба

У Львові чоловік випив чарку алкоголю і в нього розірвався стравохід: що це за рідкісна хвороба

Фото: pixabay.com

Чоловік провів у реанімації 26 днів.

У Львові медики майже місяць рятували чоловіка, у якого після чарки алкоголю розірвався стравохід. У нього діагностували рідкісну патологію - синдром Бурхаве.

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Медики розповіли, що 49-річному жителю Львова після застілля раптово стало зле. Він блював сім годин та у нього боліло в лівому підребер’ї. Через це чоловіка госпіталізували.

"Медики відділення невідкладної допомоги зробили пацієнту УЗД внутрішніх органів та рентген грудної клітки. Причини болю не знайшли. Водночас йому стало ще гірше. І досвідчені лікарі зрозуміли: найімовірніше, у чоловіка розірвався стравохід. Медичною мовою це називається синдром Бурхаве", - повідомили медики.

Огляд слизової оболонки стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки з допомогою ендоскопа підтвердив діагноз медиків.

"Банкетний стравохід" - так часто називають патологію - це розрив стравоходу, який зазвичай виникає внаслідок надмірної блювоти після застілля або вживання алкоголю. В лікарській практиці такі пацієнти трапляються рідко. До 50% пацієнтів медикам вдається врятувати протягом шести годин після виникнення раптового болю – основного симптому розриву. Далі – шанси на життя в таких хворих зменшуються. Адже їжа потрапляє у середостіння грудної клітки та починається гнійний процес", - йдеться в повідомленні.

Медикам вдалося врятувати жителя Львова після двогодинної операції. Чоловік провів у реанімації 26 днів, на 27-й його перевели до відділення хірургії.

Нагадаємо, працівники Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження за фактом загибелі курсанта Львівського університету внутрішніх справ МВС України. Справу розслідують як "доведення до самогубства".

Читайте також:

Безкоштовна анестезія в українських лікарнях: міф чи правда

Безкоштовна анестезія в українських лікарнях: міф чи правда

Повʼязані теми:

Наступна публікація