У Львові чоловік відсудив у міської ради 84 тис. грн через те, що його автомобіль розтрощило дерево

У Львові чоловік відсудив у міської ради 84 тис. грн через те, що його автомобіль розтрощило дерево

Фото: pixabay.com

Суд першої інстанції відмовив чоловіку в задоволенні позову.

У Львові на автомобіль під час буревію впало дерево.  Через це постраждалий власник транспортного засобу відсудив у міської ради 84,1 тис. грн компенсації. 

Про це повідомляє Zaxid.net. 

Інцидент стався ще у вересні 2019 року, проте вирок Львівський апеляційний суд ухвалив лише у квітні 2021 року. Відомо, що 30 вересня 2019 року під час буревію на припаркований автомобіль на вул. Братів Міхновських, 28, у Львові впало дерево, яке пошкодило транспортний засіб. Згідно з висновком експерта, збитки від падіння дерева на машину становили 84,1 тис. грн.

Власник пошкодженого автомобіля з’ясував, що контролювати стан дерев у місті має департамент містобудування. Тому чоловік звернувся до суду, щоб отримати від цього департаменту матеріальну компенсацію 84,1 тис. грн. Суд першої інстанції відмовив потерпілому в позові і він звернувся у Львівський апеляційний суд, який визнав бездіяльність департаменту містобудування ЛМР. У рішенні суду зазначили, що працівники Львівської міської ради неналежно слідкували за станом дерева, через що воно впало на машину. 

Апеляційний суд задовольнив позов потерпілого і стягнув з департаменту містобудування 84,1 тис. грн матеріальної компенсації. Окрім того, департамент містобудування повинен сплатити позивачу 5 тис. грн за послуги адвоката. 

Нагадаємо, жінка відсудила компенсацію за пошкоджене авто у Львівської політехніки.

Карантинні допомоги застрахованим особам: як отримати компенсацію від держави

Карантинні допомоги застрахованим особам: як отримати компенсацію від держави

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація