У Львові частина користувачів залишилась без Інтернету: провайдери пояснили, що сталось

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
2790
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові частина користувачів залишилась без Інтернету: провайдери пояснили, що сталось

Фото: Getty Images

Провайдери працюють над відновленням Інтернету.

У Львові в ніч проти 31 січня частина споживачів залишилась без домашнього Інтернету. Російські хакери атакували двох місцевих провайдерів. 

Про це повідомили львівські інтернет-провайдери. 

У Львові в ніч на 31 січня почались проблеми із домашнім Інтернетом. Згодом провайдери "Копійка" і "Комітех" повідомили, що на їхні мережі була здійснена хакерська атака з боку Росії. 

"Сьогодні наша компанія "Комітех" зазнала атаки рашиських хакерів. Атакуючи або намагаючись знищити інтернет провайдерів, рашисти намагаються зробити в Україні такий самий інформаційний вакуум який існує у їхньому Мордорі. Вони розуміють, що відсутність Інтернет-зв’язку, інформації, комунікації значно знизить нашу обороноздатність і організованість у боротьбі з ворогом", - йдеться у повідомленні. 

Провайдер "Копійка" також підтвердив хакерську атаку Росії. Там повідомили, що домашній Інтернет вдалось повернути уже 85% споживачів. Над усуненням проблем працюють спеціалісти. 

У російських телеграм-каналах уже похвалились тим, що на кілька годин залишили українців без Інтернету. Хакери країни-терористки заявили, що вкрали у провайдерів дані про їхніх користувачів. Львівські провайдери цього не підтвердили. 

Нагадаємо, українським провайдерам передали 172 акумуляторні батереї SBL, які будуть живити Інтернет-мережі протягом 10-12 годин після відключень світла.

Читайте також:

А що з якістю мобільного зв'язку та Інтернету

А що з якістю мобільного зв'язку та Інтернету

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2790
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація