У Львівську область доставили 10 тисяч доз вакцини Pfizer: хто може отримати щеплення

У Львівську область доставили 10 тисяч доз вакцини Pfizer: хто може отримати щеплення

Фото: Associated Press

Ця партія вакцини надійшла для імунізації місцевої влади, суддів, освітян і медиків.

Львівська область отримала 10 530 доз вакцини Pfizer, розробленої американською та німецькою компаніями. Цими дозами препарату планують вакцинувати місцеву владу, суддів, працівників освіти, медиків та осіб з першого і другого етапів вакцинації.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

"В область надійшла чергова партія вакцин проти коронавірусної інфекції. Процес вакцинації триває, але лише спільними зусиллями ми отримаємо хороший результат", - повідомив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

Зазначено, що від початку вакцинальної кампанії станом на сьогодні у Львівській області області провакциновано майже 112 тисяч осіб.

На разі Львівщина перебуває на четвертому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва, Дніпропетровської, та Київської областей.

У Львівській області вакциною  Covieshield  провакциновано – 38 403 особи, Astra Zeneca - 27 740, Coronavac - 32 640, Pfizer - 13 182 особи.

Нагадаємо, 9 червня на Львівщину доставили 60 тисяч доз вакцини AstraZeneca. Нею вакцинують людей, які отримали перше щеплення цим же препаратом.

Українцям почали видавати свідоцтва про вакцинацію міжнародного зразка

Українцям почали видавати свідоцтва про вакцинацію міжнародного зразка

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація