У Львівській області зупинили аварійні відключення світла

У Львівській області зупинили аварійні відключення світла

Фото: pixabay.com

Аварійні відключення можуть відновити будь-коли.

Станом на ранок п’ятниці, 28 жовтня, графік аварійних відключень світла у Львові та області не застосовується. Утім, його можуть поновити відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України.

Про це повідомили у "Львівобленерго".

"Станом на ранок п’ятниці, 28 жовтня, графік аварійних відключень у Львові та області не застосовується. Нагадуємо, що графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК "Укренерго" відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіку заздалегідь практично неможливо. Вказівка про його застосування може з’явитися будь-коли", - йдеться у повідомленні.  

У "Львівобленерго" зазначили, що у разі впровадження графіку енергетики додатково інформуватимуть про це

Знеструмлення на Львівщині

У Львові та області у вівторок, 25 жовтня, запровадили вимушені відключення електроенергії.

Причиною цього стали масовані ракетні обстріли Росією української енергетичної інфраструктури, які розпочалися 10 жовтня. Через атаки РФ в Українії виникли проблеми з енергетичною системою. В частині населених пунктів регулярно вимикають світло. Влада закликає українців економити електроенергію.

Під час відключень світла Львівську область поділили на чотири групи та енергетики розробили приблизний графік відключення світла для населення.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація