У Львівській області змінили карантинні обмеження: нові послаблення та заборони

У Львівській області змінили карантинні обмеження: нові послаблення та заборони

Фото: УНІАН

Львівщина через два тижні зможе вийти із "червоної" зони карантину.

У Львівській області оновили карантинні обмеження. Так, від 22 листопада учні старших класів та студенти знову підуть на навчання, проте користуватись громадським транспортом зможуть лише певні категорії пасажирів. 

Про це повідомили у Львівській ОДА. 

Навчання у школах Львівської області відновиться лише за умови, якщо всі працівники шкіл матимуть сертифікат про повну вакцинацію, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання. В ОДА додали, що у Львівській області покращується ситуація із захворюваністю на коронавірус. 

"Від 22 листопада запрацюють всі заклади освіти - дитячі садки, школи, ліцеї, заклади профтехосвіти, ВНЗ по всій території Львівської області. Але невакциновані працівники будуть відсторонені від роботи, а, отже, не матимуть можливості надавати освітні послуги у закладах освіти всіх форм власності", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Проте від 22 листопада їздити у транспорті міжміського (внутрішньообласного) сполучення зможуть лише пасажири, які мають сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини від коронавірусу, негативний ПЛР-тест чи експрестест або довідку про одужання. 

У Львівській ОДА прогнозують, що за умови дотримання всіх карантинних правил область вже через два тижні вийде із "червоної" зони карантину. 

Читайте також: 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

У застосунку "Дія" з'явився сертифікат про одужання від коронавірусу - він діятиме 105 днів

У застосунку "Дія" з'явився сертифікат про одужання від коронавірусу - він діятиме 105 днів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація