Без сил задихався у мішку: у Львівській області врятували песика, якого намагалися втопити

Без сил задихався у мішку: у Львівській області врятували песика, якого намагалися втопити

Тваринку кинули у холодну річку.

Скавчання почув хлопець, який у цей час йшов до крамниці. Витяг мішок і дістав звідти мокрого та ледь живого песика - той навіть не мав сили гавкати. Увесь день хлопець відігрівав песика. Собаці стало краще - він почав їсти та гратися.

Про дивовижний порятунок – у матеріалі ТСН.19:30

Відео 22-річний Василь почав фільмувати одразу, як побачив мішок у річці поблизу свого дому. Коли витягнув - побачив міцно зав'язану мотузку. Одразу побіг додому за ножем. Поки намагався розрізати мішок - тварина скавчала від холоду. Нарешті розрізав мішок і побачив в ньому собаку, що увесь тремтів. Біля обігрівача собака просидів кілька годин, а вже наступного дня, коли відігрівся, почав їсти. Василь дуже цьому зрадів. Нині ж від свого рятівника собака не відходить ані на мить. Єдине - залишився страх до води.

Хто міг так познущатися з тварини у селі й гадки не мають, бо усіх собак сусідів знають, а цього руденького бачать вперше. Бім уже звик до нового дому, та все ж собаці важко оговтатися після пережитого, голос досі не повертається. Нові господарі сподіваються, що уже найближчим часом Бім загавкає.

Новини України: у Львівській області врятували песика, якого власники хотіли втопити

Новини України: у Львівській області врятували песика, якого власники хотіли втопити

Нагадаємо історію про відчайдушний порятунок песика. Його прив'язали ланцюгом до дерева, лупцювали, а після ножем перерізали горло. Кілька днів він був між життям та смертю. Але волонтери та медики зробили усе, аби песик став на ноги. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація