У Львівській області стартує вакцинація китайським препаратом CoronaVac: хто отримає щеплення

У Львівській області стартує вакцинація китайським препаратом CoronaVac: хто отримає щеплення

Фото: Associated Press

Львівська область отримала понад 11 тис. доз китайської вакцини.

Сьогодні, 15 квітня, у Львівській області почали вакцинацію від коронавірусу китайським препаратом CoronaVac, який виготовляють на фармацевтичному заводі Sinovac BioNTech. Область отримала 11 240 доз. Щеплення цією вакциною отримають освітяни, які залучені до проведення ЗНО, а також маломобільні групи населення та їхні опікуни.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

"У Львівській області вже пройшли навчання 4 бригади (Моршинська МЛ, Золочівська РЛ, Яворівська РЛ та 6 МКП), які розпочинають вакцинувати мешканців цим препаратом. Подальшу участь у вакцинації братимуть всі мобільні бригади, які були навчені для роботи з AstraZeneca (Covishield). Таким чином ми збільшимо охопленість вакцинацією населення нашої області та зменшимо ризик поширення хвороби", - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Зазначено, що CoronaVac є інактивованою вакциною, термін придатності якої становить 24 місяці. Перевозити та зберігати препарат можна за температури 2-8°C. Вакцина випускається в однодозових флаконах.

Станом на сьогодні у Львівській області вже провакциновано 29 073 особи. За добу щеплення отримали 2340 мешканців Львівщини.

Записатися на щеплення на залишкову вакцину (у список очікування) можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг "Портал Дія", мобільний додаток порталу "Дія" та національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19.

Нагадаємо, Вінницька область вже отримала 5600 доз китайської вакцини.

Новини України: вакцинацію "Коронаваком" розпочали робити з виїздом додому

Новини України: вакцинацію "Коронаваком" розпочали робити з виїздом додому

Повʼязані теми:

Наступна публікація