У Львівській області невідомі зав'язали собаку в мішку та кинули до річки

У Львівській області невідомі зав'язали собаку в мішку та кинули до річки

Тварину врятував випадковий перехожий.

У Львівській області хлопець врятував собаку, якого зав’язаним в мішку кинули до річки. Скавчання почув випадковий перехожий, який йшов до крамниці. Він витяг мішок і дістав звідти мокрого та ледь живого песика. 

Про дивовижний порятунок - у сюжеті ТСН.Ранок 8 лютого.

Це відео 22-річний Василь Костик почав фільмувати одразу, як побачив мішок у річці поблизу свого дому. Коли витягнув, то там була міцно зав'язана мотузка. Хлопець побіг додому за ножем. А у мішку тварина тварина скавчала від холоду.

Річка тече всього за кілька метрів від дому хлопця. Вода тут просто крижана. Страшно уявити, як собака страждав від холоду. Після порятунку він просидів кілька годин біля обігрівача. Лише наступного дня, коли відігрівся, почав їсти.

Новини України: хлопчик витяг з річки зав`язаного в мішку собаку та відігрів його

Новини України: хлопчик витяг з річки зав`язаного в мішку собаку та відігрів його

Нині ж від свого рятівника собака не відходить ані на мить. Єдине, що залишився страх до води. "Двічі його купав: стає двома лапами, впирається мені на ноги і так купається. А так, щоб спокійно стояв у ванні, то ні", - розповів Василь Костик.

Хто міг так познущатися з тварини, у селі й гадки не мають. Усіх собак сусідів знають, а цього руденького бачать вперше.Тим часом Бім уже звик до нового дому, але собаці важко оговтатися після пережитого. Голос досі не повертається. Нові господарі сподіваються, що уже найближчим часом Бім загавкає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація