У Львівській області майже 30 медиків оголосили голодування: фото

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1605
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Медсестри та санітарки скаржаться на вимушений простій лікарні, а відтак неповноцінну роботу і мізерну зарплату.

Сьогодні зранку, 3 лютого, у місті Соснівка Львівської області 26 медсестр та санітарок на робочих місцях розпочали голодування з вимогами відновити роботу медзакладу. Адже через карантин лікарня не працювала повноцінно. Працівниці комунального некомерційного підприємства Львівської облради "Лікарня відновного лікування N3" скаржаться, що через вимушений простій медзакладу, вони отримують лише дві треті ставки, пише ZAXID.NET.

"Ми вимагаємо виходу з вимушеного простою і наказу про поновлення роботи. Адміністрація працює, а медперсонал майже 10 місяців не працює. Окрім того, нас турбує загроза реорганізації закладу", – повідомила голова незалежної профспілки Ольга Сенюта.

Загалом, за її словами, у медзакладі є 76 працівників. Із них 26 сьогодні розпочали голодування. Лікарі, яких разом із директором медзакладу є п'ятеро, також наразі не беруть участь у акції. Ольга Сенюта зазначила, що весь цей час працювала та отримувала зарплату лише адміністрація медзакладу, а це близько 6 працівників.

"Ми заклад відновного лікування, у нас проходять реабілітацію. Через ситуацію з коронавірусом нам не можна було працювати. З 1 квітня по 12 липня 2020 року ми перебували у відпустці за власний рахунок. Потім до кінця серпня були на простої. Від 1 вересня до 9 листопада відновили роботу і ось знову не працюємо. Нам не надають іншої роботи. Люди отримують лише 2/3 від тарифної ставки. Для більшості це означає близько 2600 грн на руки. Повноцінну роботу протягом останніх 10 місяців отримує лише адміністрація лікарні", – розповіла Ольга Сенюта.

Також вона зазначила, працівники бояться, що заклад буде реорганізовано. Адже є проблема із недофінансуванням лікарні.

Директор лікарні Богдан Баранюк розповів, що наразі не вдалося знайти компромісу з працівниками. За його словами, він звернувся до департаменту охорони здоров'я ЛОДА з проханням дати дозвіл на відновлення роботи, але наразі його не отримав. За його словами, із 82 працівників на роботу ходили 6, які є в адміністрації закладу.

Зазначимо, що у цій лікарні проходять реабілітацію пацієнти з порушеннями опорно-рухового апарату та неврологічними порушеннями.

Нагадаємо, раніше у Тернополі медики вийшли на пікет, бо не хочуть переїжджати в сільську лікарню через адмінреформу. Наразі районна лікарня займає велике 5-поверхове приміщення в середмісті Тернополя. А нині медикам пропонують переїхати в приміське село. Але чи дістануться туди пацієнти з району, у цьому сумніваються самі медики.

Тернопільські медики вийшли на пікет, бо не хочуть переїжджати в сільську лікарню

Тернопільські медики вийшли на пікет, бо не хочуть переїжджати в сільську лікарню

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація