У Львівській області лікар швидкої діставався на виклик пожежним автомобілем: фото

У Львівській області лікар швидкої діставався на виклик пожежним автомобілем: фото

Фото: Управління ДСНС у Львівській області

Швидка загрузла в снігових заметах.

У селі Новий Острів Самбірського району, що на Львівщині, внаслідок складних погодних умов автомобіль швидкої допомоги загруз у снігових заметах. Подія сталась у неділю, 14 лютого. Аби вирішити проблему - лікар швидкої звернувся за допомогою до рятувальників, які на пожежному автомобілі допомогли йому добратися на виклик.

Як розповіли в ДСНС Львівщини, інцидент стався близько 14:00. Автомобіль швидкої допомоги УАЗ загруз у снігових заметах. Медики їхали на виклик до 68-річної жінки. Хвора потребувала невідкладної медичної допомоги.

Прибувши на місце події, рятувальники спершу намагались відбуксирувати швидку до будинку хворої, однак через значну кількість снігу автомобіль швидкої допомоги не зміг проїхати.

Тому надзвичайники за допомогою пожежного автомобіля доправили лікаря до будинку, де перебувала хвора жінка. Після огляду лікар вирішив госпіталізувати хвору до медичного закладу.

На цей час рятувальникам таки вдалося витягнути та відбуксирувати карету швидкої на очищену частину дороги і вона змогла проїхати у зворотному напрямку до лікувального закладу. Пацієнтку пересадили з пожежної машини у швидку і довезли до лікарні.

Нагадаємо, у Жовківському районі Львівської області через снігові замети медики транспортували хвору жінку з інфарктом до карети швидкої допомоги на санях.

Погода в Україні: західні області чи не найбільше потерпали від снігу

Погода в Україні: західні області чи не найбільше потерпали від снігу

Повʼязані теми:

Наступна публікація