У Львівській області 9 гостей ресторану потрапили до лікарні з отруєнням: серед них є діти

У Львівській області 9 гостей ресторану потрапили до лікарні з отруєнням: серед них є діти

Фото: pixabay.com

Клієнти ресторану звернулись до медиків у стані середньої важкості, деякі в стані наближеному до важкого.

На Львівщині у вівторок, 6 липня, госпіталізували 7 осіб, зокрема, двох дітей, до Львівської обласної інфекційної лікарні з отруєнням. Усі пацієнти 4 липня харчувались в ресторані "Панський Книш" у селищі Куликів.

Про це повідомив департамет з питань цивільного захисту ЛОДА

"З діагнозом гостра кишкова інфекція, у стані середнього ступеня важкості із скаргами на підвищення температури тіла, блювоту, біль в животі, пронос, госпіталізовано 7 осіб, зокрема, 2 дітей, із числа 28 осіб, які 4 липня 2021 року, харчувались в ресторані "Панський Книш" (смт. Куликів)", - йдеться у повідомленні.

Як пише ZAXID.NET, днем раніше, 5 липня, до лікарні потрапили перші двоє пацієнтів. Загалом до медиків вже звернулися семеро дорослих і двоє дітей, які були відвідувачами ресторану "Панський Книш" 4 липня.

За словами завідувача відділення №7 Львівської інфекційної лікарні Володимира Кальчука, у закладі цього дня святкували декілька окремих подій.

Лікар розповів, що клієнти ресторану потрапили до медзакладу у стані середньої важкості, деякі в стані наближеному до важкого.

"Зараз стан пацієнтів середньої важкості з позитивною динамікою на фоні проведеного лікування. За 2-3 дні ми маємо отримати результати бактеріологічного дослідження, якщо хоча б у 2-3 пацієнтів буде визначено спільний патогенний збудник, то зможемо говорити про причину отруєння", – сказав медик.

У ресторані, чиї гості потрапили до медзакладу з отруєнням, виданню відмовилися коментувати ситуацію.

Нагадаємо, у Вінниці святкування випускного закінчилося масовим отруєнням. 17 людей потрапили в інфекційні лікарні з діагнозом "гострий ентероколіт". Це випускники, їхні батьки та вчителі.

Новини України: 14 вінничан досі лишаються у лікарні з отруєнням після святкування випускного

Новини України: 14 вінничан досі лишаються у лікарні з отруєнням після святкування випускного

Повʼязані теми:

Наступна публікація