У львівській лікарні провели першу унікальну для Східної Європи операцію з видалення пухлин

У львівській лікарні провели першу унікальну для Східної Європи операцію з видалення пухлин

Дата публікації
Перегляди
4636
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У львівській лікарні провели першу унікальну для Східної Європи операцію з видалення пухлин

Медики готуються до наступних операцій.

Вперше у Східній Європі лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели операцію з видалення пухлини позапечінкових шляхів без розрізів, а за неінвазивного методу ендоскопічно асистованої радіочастотної абляції.

Про це повідомила пресслужба Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова у Фейсбуці.

«Вперше у Східній Європі медики нашої лікарні застосували новітній, неінвазивний метод ендоскопічно асистованої радіочастотної абляції (ELRA), тобто випалення пухлини позапечінкових шляхів. Ця патологія має найпесимістичніші прогнози новоутворів черевної порожнини», - йдеться в повідомлені.

Медики після встановлення відповідного обладнання провели спершу Zoom-конференцію з провідним фахівцем Південної Кореї. Спільно вони погодили теоретичні та технічні аспекти для першого в Україні операційного втручання такого типу, адже до сьогодні ця методика застосовувалась лише під час «відкритих» операцій.

Маємо чудову новину❗ ВПЕРШЕ У СХІДНІЙ Європі сьогодні медики нашої лікарні застосували новітній, неінвазивний метод...

Опубліковано Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова Понеділок, 28 грудня 2020 р.

"Сама методика полягає у знищенні пухлини радіочастотним випромінюванням, яке передається через заведений зонд у зону пухлинного росту під комбінованим ендоскопічним та рентген контролем. Відтак проходить повна деструкція зони пухлинного росту. Методика продовжує життя пацієнтів із локально неоперабельними пухлинами, а в деяких випадках є кінцевим методом лікування та дає шанс на повне одужання", - повідомляють у лікарні.

Вже найближчим часом у лікарні запланована низка втручань на підшлунковій залозі (EUSRA) у разі локально неоперабельних пухлин.

Наступна публікація