У львівській лікарні четверо реципієнтів отримали нові органи від одного донора

У львівській лікарні четверо реципієнтів отримали нові органи від одного донора

47-річна жінка померла від крововиливу в мозок і рідні погодились на забір органів.

В Західній Україні вперше виконали трансплантацію печінки від померлого донора, а заразом були від нього також пересаджені серце і дві нирки.

Операцію проводили у Лікарні швидкої допомоги міста Львова цієї неділі, повідомили на офіційній сторінці лікарні в соціальній мережі

До місцевих медиків приєднались лікарі із Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.Шалімова. "Печінку пересадили 39-річній жінці із Житомира, що мала цироз. Така хвороба не піддається лікуванню, тому єдиним виходом для пацієнтки є саме трансплантація. Це – вкрай непроста операція, і вона тривала близько восьми годин", - зазначили у лікарні. 

Також паралельно робились операції з трансплантації нирок і серця. "Нирки отримали мешканці Тернопільської області - 35-річна жінка та 47-річний чоловік. Нові нирки запрацювали ще на операційному столі", - додають медики.

Ще одне серце, дві нирки та ПЕЧІНКУ від посмертного донора пересадили у Лікарні швидкої допомоги міста Львова цієї...

Опубліковано Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова Вівторок, 29 грудня 2020 р.

Нове серце отримав 45-річний одесит, його орган постраждав після інфаркту, тож донорство - було єдиним шансом на порятунок. До операції  залучили  колег з Інституту серця.

Зараз пацієнти, що отримали донорські органи, почуваються добре.

Такі операції і шанси на порятунок отримали люди завдяки донору - 47-річній жінці, яку госпіталізували з розривом аневризми. Її рідні - мама та син, що навчається в семінарії – одразу дали згоду на донорство задля порятунку інших життів.

Нагадаємо, що в Україні від 1 січня запрацює Єдина державна інформаційна система трансплантації органів та тканин. 

Ніч трансплантацій: у Києві одразу 4 людини дістали можливість жити

Ніч трансплантацій: у Києві одразу 4 людини дістали можливість жити

Повʼязані теми:

Наступна публікація