У львівських лікарнях ліжка для хворих на COVID-19 заповнені вже майже на 70%

У львівських лікарнях ліжка для хворих на COVID-19 заповнені вже майже на 70%

фото / Роман Балук / Фото: Львівська міська рада

Зростає кількість важких хворих, наголошують у мерії.

У міських лікарнях Львова, із загальної кількості ліжок, які передбачались для лікування хворих на COVID-19, сьогодні вже майже 70% зайнято хворими. Кількість госпіталізацій продовжується збільшуватись.

"Медичні працівники продовжують фіксувати збільшення хворих на коронавірус, зокрема збільшується кількість тих, які потребують госпіталізації у медичні заклади. Це хворі у важких станах, з важким перебігом хвороби. Тому ми наполегливо просимо усіх не легковажити здоров’ям і дотримуватись карантинних обмежень, аби вберегти своє життя та життя своїх близьких", - наголосила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька, передає пресслужба ЛМР.

У міських медичних закладах, які приймають хворих на COVID-19, облаштували 1578 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 6 квітня, на лікуванні перебуває 1101 пацієнт (з них у 1042 підтверджено коронавірусну хворобу, 68 – в реанімації, 35 підключено до штучної вентиляції легень). Тож вільними залишаються 477 ліжок.

До слова, за останню добу до лікарень госпіталізували 102 львів'ян, виписали – 105.

У мерії зазначають, що зараз тривають роботи над розгортанням додаткових ліжок в медичних закладах. Зокрема, планують розгорнути ще близько тисячі резервних ліжок.

Нагадаємо, коронавірус у Львові 6 квітня продовжує вирувати. За вчорашню добу лабораторні центри провели 2336 ПЛР-тестів, з яких 1105 – позитивні результати. Серед них – 755 мешканців Львова.

Новини України: смертність від коронавірусу зросла – за добу померло 430 людей

Новини України: смертність від коронавірусу зросла – за добу померло 430 людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація