У Дрогобичі гранатою розірвало на смерть двох чоловіків і тяжко травмувало жінку: відео моменту вибуху

У Дрогобичі гранатою розірвало на смерть двох чоловіків і тяжко травмувало жінку: відео моменту вибуху

Фото: Facebook/Антон Геращенко

Жінка у вкрай тяжкому стані з множинними осколковими пораненнями госпіталізована до лікарні.

Увечері суботи, 20 лютого, в Дрогобичі Львівської області на вулиці від вибуху гранати загинули два чоловіки, ще одна жінка отримала травми.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Чоловік з жінкою прийшли на зустріч до своїх знайомих. Під час спілкування чоловік дістав ручну гранату, яка вибухнула в його руках. Обидва чоловіки загинули на місці. Жінка у вкрай тяжкому стані з множинними осколковими пораненнями госпіталізована до лікарні", - повідомив Геращенко.

Заступник глави МВС повідомив, що за 2020 рік Національна поліція вилучила в громадян 4400 ручних гранат та 259 гранатометів.

"Таким чином поліцейскі зберегли сотні життів українців. В абсолютній більшості випадків ця зброя має походження з зони дій операції Об’єднаних сил. На жаль, багато хто з наших військовослужбовців, грубо порушуючи закон, крадуть та вивозять небезпечну зброю, яка потрібна для протидії агресії РФ та використовують їх у побутових сварках, для скоєння злочинів, або просто для розваг. Це жахливе відео демонструє, наскільки наші співгромадяни не цінують ні своє, ні чуже життя! Тому МВС та Національна поліція виступають категорично проти будь-якого послаблення контролю за обігом зброї", - зазначив Геращенко.

Годину тому на Львівщіні в місті Дрогобич сталась трагедія. Чоловік з жінкою прийшли на зустріч до своїх знайомих. Під час спілкування чоловік дістав гранату, яка вибухнула у нього в руках. Обидва чоловіки загинули на місці. Жінка у вкрай важкому стані з множинними осколковими пораненнями госпіталізована до лікарні. За минулий рік Націнальна поліція вилучила у громадян 4400 ручних гранат та 259 гранатометів. Таким чином поліцейскі зберегли сотні життів українців. В абсолютній більшості випадків ця зброя має походження з зони дій Операції Об’єднаних сил. Нажаль, багато хто з нашіх військовослужбовців, грубо порушуючи закон, крадуть та вивозять небезпечну зброю, яка потрібна для протидії Агресії РФ, та використовують її в побутових сварках, для скоєння злочинів, або просто для розваг. Це жахливе відео демонструє, наскільки наші співгромадяни не цінують ані своє, ані чуже життя! Тому МВС на Національна поліція виступає категорично проти будь якого послаблення контролю за обігом зброї! Ми категорично проти будь-яких законодавчих ініціатив, які ставлять собі за мету дозволити вільний обіг короткоствольної зброї, яку можна носити приховано на такі «дружні» зустрічі, яка годину тому сталась у Дрогобичі, і закінчилась загибеллю двох людей. Шановні співгромадяни! Якщо Вам стало відомо, що хтось з Ваших знайомих хизується, що в нього є бойова граната, вибухівка, або інша не законна зброя, будь ласка, негайно повідомте про це органи Національної поліції за телефоном 102. Так Ви зможете зберегти життя інших людей, своє життя і, в тому числі, життя тих, хто незаконно користується цією зброєю. Зброя потрібна для супротиву Російській Агресії, а не для того, щоб українці вбивали один одного !

Опубліковано Антоном Геращенком Субота, 20 лютого 2021 р.

Нагадаємо, нещодавно у Києві чоловік підірвав себе гранатою біля дитячого майданчика. Перед самогубством він кілька хвилин сидів, а потім попросив тих, хто був біля нього, відійти. Виявилося, що чоловік працював на радіоринку. Товариші загиблого розповіли, що у нього залишилася дружина, з якою нібито були непрості стосунки, та троє дітей. Ще один син чоловіка трагічно загинув торік.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Обвал будинку в Дрогобичі
Наступна публікація