У "червоному" Львові підприємці пікетували міську раду та вимагали скасувати карантин: їм відповіли (фото)

У "червоному" Львові підприємці пікетували міську раду та вимагали скасувати карантин: їм відповіли (фото)

Фото: Фото з соціальних мереж

У Львівській міській раді заявили, що підприємці порушували карантинні вимоги.

У Львові у четвер, 15 квітня, підприємці пікетували міську раду з вимогою послабити карантинні обмеження. 

Про це у Facebook повідомив Богдан Рабешко. 

За його словами підприємці вимагали дозволити їм працювати та заявляли, що "карантин - це голодна смерть"

Вони зібрались під приміщенням львівської Ратуші та вимагали зустрічі із міським головою Андрієм Садовим. Згодом до них вийшов заступник мера Львова Андрій Москаленко.

У Львівській міській раді ж повідомили, що рішення про вихід Львова з "червоної" зони ухвалює Кабмін та додали, що 16 квітня у Львівську область з робочим візитом приїде прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він разом із комісією ТЕБ і НС вирішуватиме щодо карантину в Львові.  Також у Львівській міській раді повідомили, що підприємці під час пікету не дотримувались карантинних вимог. 

"Щодо підприємців – акція була анонсована як одиночний пікет, ті люди, які зібрались, на жаль, не сприяють тому, щоб хвороба відійшла. Їх є багато, вони порушують всі карантинні вимоги. Прохання людей теж можна зрозуміти, адже локдаун вже довго. Це були представники ринків, а ринки, відповідно до вимог "червоної" зони, не мають права працювати. Це не міська рада собі придумала, є рішення уряду про впровадження карантину "червоної" зони у Львові і ми повинні його виконувати. Жодним чином ми не можемо на це рішення вплинути", - сказав директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко. 

Нагадаємо, коронавірус у Львові 15 квітня, згідно офіційної статистики, дещо знизив темпи поширення. За добу COVID-19 підтвердили ще у 748 мешканців регіону. 

Коронавірус в Україні: МОЗ оприлюднило нові дані про поширення вірусу

Коронавірус в Україні: МОЗ оприлюднило нові дані про поширення вірусу

Фото: Богдан Рабешко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація