Стало відомо, яка лікарня у Львівській області прийматиме хворих на COVID-19 з Івано-Франківська

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1231
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, яка лікарня у Львівській області прийматиме хворих на COVID-19 з Івано-Франківська

ілюстрація / Фото: Associated Press

Військовий госпіталь у Винниках прийме хворих на COVID-19 із Прикарпаття.

Львівщина вже прийняла на лікування пацієнтів з COVID-19 з Івано-Франківська, де ситуація з коронавірусом загострилась. Уже сімох пацієнтів впродовж двох днів доправили до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

"На жаль, ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію серед мешканців Івано-Франківської області є невтішною. Ми готові підставити своє дружнє плече у боротьбі із цією недугою, тому вже прийняли у себе пацієнтів хворих на COVID-19. Ми це вже робимо другий день. Семеро осіб уже госпіталізовані", — зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, усіх пацієнтів доправили до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

"Від учорашнього ранку, тобто другу добу, ми приймаємо пацієнтів з COVID-19 з Івано-Франківська. Наразі їх є семеро. П’ятеро з Надвірнянського району, один — з міста Івано-Франківськ та ще один – з Івано-Франківського району. Іще троє – у дорозі на Львівщину. Їх також розмістять у госпіталі в Винниках", — пояснив Орест Чемерис.

Стан усіх пацієнтів середньої важкості. Жоден із них не перебуває у реанімаційному відділенні.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області вирішили посилити до "червоного" рівня карантинні обмеження у зв’язку з критичною ситуацією із захворюваністю на COVID-19. За словами головного санітарного лікаря, заступника міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка, ситуація з розповсюдженням коронавірусної хвороби залишається напруженою, а в Івано-Франківській області вона майже критична.

Коронавірус в Україні: Прикарпаття лідує за кількістю інфікованих

Коронавірус в Україні: Прикарпаття лідує за кількістю інфікованих

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1231
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація