Стали відомі подробиці скандалу з львівським викладачем, який показував порно на контрольній

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стали відомі подробиці скандалу з львівським викладачем, який показував порно на контрольній

Картинки з’являлися після кожної правильної відповіді в онлайн-тестах.

У Львівському виші першокурсники на контрольній роботі побачили картинки з оголеними чоловіками і жінками. У мережу потрапило відео з дистанційної пари. Там студенти обурюються відвертим зображенням і запитують, чому змушені дивитися їх на занятті з дискретної математики.

Як пояснив це викладач і що думають про його методику у виші, розповідається у сюжеті випуску ТСН.19:30.

"Оголені" картинки: як у Львівському виші викладач пояснював дискретну математику

"Оголені" картинки: як у Львівському виші викладач пояснював дискретну математику

Студенти, які вивчають дискретну математику в престижному університеті "Львівська політехніка", отримували в тестах пікантні картинки, які умисно туди додавав викладач.

Картинки з’являлися після кожної правильної відповіді в онлайн-тестах, щоб під час контрольної студенти отримували задоволення, а не стрес, пояснив викладач і  додав, зображення є на вибір – можна обрати нейтральні, до прикладу – пейзажі чи архітектуру, а можна еротичні. Чому стався збій і картинки перемішалися, він з’ясує.

В університеті уже створили спеціальну комісію, яка вивчає, чи є  припустимою така методика викладача. Проректор каже — відео тестів з еротичними картинками не дивився, про скандал дізнався з соцмереж. Але, додає, на викладача за увесь час його роботи в університеті не було жодної скарги.

"Я не знаю такої методики, цілком можливо, що така методика є. Є створена комісія, куди входить педагог, спеціаліст з методик викладання, який оцінить, наскільки ця методика коректна. Туди входить юрист, який оцінить, чи це була еротика, чи це не була еротика. Туди входять спеціалісти з комп’ютерної галузі", — сказав перший проректор Національного університету "Львівська політехніка" Олег Матвійків.

Ніхто зі студентів -першокурсників, у яких була контрольна з еротичними картинками, не погодився спілкуватися з журналістами, кажуть, бояться, бо попереду сесія. Викладач теж на дзвінки не відповідає. А от старшокурсники  уже збирають підписи на його підтримку. Бо кажуть, вчив добре, тести розробив сам і така методика їм до вподоби.

"Які я обирав, обирав доросліші. Я не думаю, що це якось впливає на результат тестів, але сприймалося позитивно на той час нашими студентами. Вона, звісно, специфічна, але це більше заохочувало людей вчитися", — сказав студент Іван Бойко.

На підтримку викладача уже підписалося понад три сотні студентів – і колишніх і теперішніх. А у соцмережах створюють групи на його захист.

"Вважаємо це несправедливо, як зараз висвітлюють цю ситуацію. Приїжджали студенти випускники 14-15-16 років, які вже давно закінчили і теж підтримують цього викладача", — сказав студент Ігор Герман.

А от колеги метематика воліють нічого не говорити.

Поки у виші працює комісія, яка має розібратися, що це було — еротика чи порнографія, і чи прийнятно це на парах з математики. Тим часом викладача  відсторонили від роботи.

Нагадаємо, про інцидент розповіла випускниця "Львівської політехніки" Наталія Кіндратів. Порнографічні зображення (йдеться про зображення жіночих геніталій на весь екран) демонструвалися в програмі, яка розроблена для тестування студентів.

Те, чому студенти могли бачити зображення порнографічного змісту в контрольній роботі, викладач пояснює так: "Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях. Є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація