Сміттєві баки та димові шашки: під Львовом пікетують заклади, які належать родичам Козака і Медведчука (відео)

Сміттєві баки та димові шашки: під Львовом пікетують заклади, які належать родичам Козака і Медведчука (відео)

Під Львовом активісти блокують готельно-ресторанний комплекс і завод.

У Львівській області 2 березня представники Нацкорпусу заблокували заклади, які належать родинам нардепів від ОПЗЖ Тараса Козака та Віктора Медведчука.

Про це повідомили у соціальних мережах.

Активісти пікетують готельно-ресторанний комплекс "Наварія нова", що під Львовом. Паркан вони заклеїли наліпками з інформацією про те, що цей заклад належить родині Козака. Вхід вони заблокували сміттєвими баками. 

Також представники Національного корпусу перед входом у "Наварію нову" били в імпровізовані барабани та підпалили димові шашки. Перед входом вони вилили червону фарбу, яка, за їхніми словами, символізує "бізнес на крові".

"Також сьогодні активісти Hацкорпусу біля Городка блокують завод "Керамбуд", власниками якого є брати Віктора Медведчука та Тараса Козака", - повідомили активісти.

Активісти вимагають від президента України поширити дію санкцій і на членів родини Козака та Медведчука.

Нагадаємо, на засіданні РНБО було ухвалено рішення про введення санкцій щодо нардепа від "Опозиційною платформи – За життя" Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко та низки інших осіб і компаній.

А 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким запроваджуються санкції щодо нардепа від "Опозиційної платформи — За життя" Тараса Козака, а також 8 компаній, до складу яких входять телеканали Newsone, "112 Україна" та ZIK. Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року, санкції введені терміном на п'ять років.

Новини тижня: санкції РНБО проти Медведчука та Марченко почали діяти, активи подружжя заблоковані

Новини тижня: санкції РНБО проти Медведчука та Марченко почали діяти, активи подружжя заблоковані

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Санкції проти Тараса Козака та телеканалів "112 Україна", NewsOne, ZIK
Наступна публікація