"Ситуація надважка": у Львівській лікарні швидкої допомоги не вистачає місць для хворих на COVID-19

Дата публікації
Перегляди
617
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ситуація надважка": у Львівській лікарні швидкої допомоги не вистачає місць для хворих на COVID-19

Реанімація, де лежать хворі на COVID-19, фото / Олег Самчук, Facebook

Медперсонал працює на межі людських можливостей, каже керівник лікарні.

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова не вистачає місць для пацієнтів з COVID-19. Тому там готують нові місця для госпіталізації хворих. Для цього вивільняють приміщення архіву, відділень та інших медзакладів.

Про це повідомив керівник лікарні ШМД Олег Самчук.

"COVID-19: ситуація надважка. Тільки у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова зараз 411 пацієнтів із "ковідними" пневмоніями. 46 із них у реанімації. 15 на апаратах штучної вентиляції легень. Це люди, які потребують безперервного моніторингу життєвих функцій та клінічних і лабораторних показників. Щоб подбати про кожного, медперсонал працює на межі людських можливостей", - написав керівник лікарні на своїй сторінці у Facebook.

Олег Самчук зазначив, що в лікарні припинили планові операції, приймають лише ургентні випадки (інфаркти, інсульти, травми). Однак впродовж доби до лікарні є 169 поступлень і 130 госпіталізацій.

Через брак місць лікарня розширяє свої "ковідні" відділення. Частину нових відділень відкриють впродовж кількох днів, в інших ще проводять ремонти. За словами очільника лікарні, 150 додаткових ліжок облаштують у найближчі два дні у приміщенні Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

У понеділок у приміщенні архіву запрацює ще одне реанімаційне відділення на 48 ліжок із необхідним обладнанням і підведеним киснем. Це додатково до тих 50 реанімаційних, які уже є для пацієнтів із коронавірусом.

Ще впродовж тижня у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відкриють відділення на 130 ліжок. У терапевтичному відділенні лікарні на 5-6 поверхах за півтора-два місяці поставлять 150 ліжок. Також у приміщенні поліклініки на вул. Мазепи розмістять 150 додаткових ліжок. Відділення планують облаштувати за місяць-півтора.

"Нам потрібно провести ще півтисячі кисневих точок. Це додатково до тих 520, які уже є. Наразі роботи тривають цілодобово. Мусимо встигнути, бо, хоч і маємо кисневі концентратори, біля кожного ліжка, де буде лежати пацієнт із COVID-19, має бути підведений кисень", — додав головний лікар лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, від сьогодні, 25 березня, у Львові та області починають діяти обмеження "червоної" зони карантину.

Новини України: за розпорядженням МОЗ, Львів переходить до "червоної" зони

Новини України: за розпорядженням МОЗ, Львів переходить до "червоної" зони

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
617
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація