Школярі йдуть на тривалі канікули: у Львові посилили карантин та ввели обмеження для невакцинованих

Школярі йдуть на тривалі канікули: у Львові посилили карантин та ввели обмеження для невакцинованих

Ресторани у Львові працюватимуть за умови, що всі їхні працівники вакциновані.

У Львові від 18 жовтня посилили карантин. У місті ввели нові обмеження. 

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Міський голова наголосив, що через спалах коронавірусу Львів житиме за новими карантинними правилами. Також Садовий опублікував перелік обмежень, які починають діяти від 18 жовтня:

  • Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.
  • Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікати вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.
  • Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів - не більше 50% від загальної кількості місць.
  • Музичні школи - на двотижневих канікулах. Народні будинки, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.
  • Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповненості торгових площ.
  • Заклади громадського харчування у Львові працюватимуть лише до 23 год. та за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненості не більше 50% та до 4 людей за столиком. Якщо за 2 тижні ситуація із захворюваністю не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або ті, хто має негативний ПЛР-тест.
  • Спортзали можуть відвідувати лише вакциновані або ті, хто має негативний ПЛР-тест. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.
  • Готелі та хостели працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, у Львові Центр легеневого здоров'я на 100% заповнений хворими на коронавірус

Коронавірус в Україні: за добу занедужали понад 16 000 людей, а рівень смертності встановив рекорд

Коронавірус в Україні: за добу занедужали понад 16 000 людей, а рівень смертності встановив рекорд

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація